Žaidimas atminčiai lavinti "Daržovės ir vaisiai"


  • Gamintojas:Dodo
  • Prekės kodas: LAP 300156
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 3.39€
Žaidimas su daržovėmis ir vaisiais.

Rinkinyje viso 24 kortelės, 12 porų kortelių su įvairiomis daržovėmis ir vaisiais.


Žaidimo esmė yra lavinti vaiko atminį pasitelkiant vizualus.

Prieš žaidimą visos kortelės užverčiamos ir išdėliojamos ant stalo. Tuomet kiekvienas žaidėjas paeiliui verčia po dvi korteles - tikslas atversti dvi vienodas korteles. Atverčiant korteles visi žaidėjai stengiasi įsiminti, kur kokia kortelė yra, kad vėliau galėtų surasti vienodas poras.

KITI ŽAIDIMO VARIANTAI:

1. Su mažesniu mažyliu naudojant šias korteles galite lavinti pastabumą, t.y. atversti visas korteles ir išdėlioti jas ant stalo. Tuomet paprašyti mažylio, kad surastų po dvi vienodas korteles arba įvardinti konkrečias, pvz.: "Surask dvi morkas". Kai vaikas įgus galite net lenktyniauti, kas greičiausiai ir daugiau surinks porų!

2. Palikite tik po vieną kortelę ir atverskite visas korteles. Tuomet mažyliui duokite užuominas, pavyzdžiui: "Kokią daržovę mėgsta kiškiai"?". Vaikas turi surasti morkos kortelę ir įvardinti pavadinimą. Taip lavinsite mažylio kalbinius įgūdžius ir turtinsite žodyną.

3. Išdėliokite skirtingas korteles viena šalia kitos, pradžioje galite pradėti nuo 2 ar 3. Vaikas įsimena jas visas, tuomet nusisuka ir jus paimate vieną iš kortelių. Atsisukęs vaikas turi pasakyti, kokios kortelės trūksta. Vėliau galite apsikeisti ir nusisukti patys, o vaikas paima vieną iš kortelių.

4. Su priešmokyklinio amžiaus vaikais galite žaisti sudėtingesnį žaidimą. Pasidalinkite kiekvienas korteles (abiems žaidėjams turi atitekti tie vaisiai ir daržovės). Kiekvienas iš žaidėjų išsidėlioja atverstas korteles, galite pasidėti knygą ar širmą per vidurį, kad kitas nematytų Jūsų kortelių. Tuomet kiekvienas žaidėjas pasirenka vieną iš vaisių ar daržovių ir gali atidėti tą kortelę, kad vėliau parodytų, jog tikrai buvo pasirinkęs ją. Tuomet vienas po kito žaidėjai klausia klausimų, pvz.: "Ar tai darže auginama daržovė?", "Ar ji turi sėklų?" ir pan. Gavę atsakymą užverčia netinkamas korteles, pvz. jei atsakymas, jog turi sėklų, tuomet užverčiamos visos besėklių vaisių ir daržovių kortelės. Ir tokiu atmetimo būdu spėjama, kokį vaisių ar daržovę pasirinko kitas žaidėjas. Pirmasis atspėjęs - laimi.

5. Taip pat korteles galite naudoti kaip Alias korteles, traukiate vieną kortelę ir stengiatės apibūdinti nepanaudodami žodžio šaknies.


Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas: Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Gali užspringti.


Gamintojas: DODO (Ukraina)

Parašyti įvertinimą

Žymos: atminties lavinimo žaidimas, žaidimas lavinti atmintį, memo žaidimas, žaidimas memo, praktiška dovana vaikui, praktiška dovana mažyliui, praktiška dovana berniukui, dovanos internetu vaikams, dovanos internetu kūdikiams, DODO