Bigjigs gamtos tyrinėtojo rinkinys (8 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621820414
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 27.82€
Vasaros metu pievos tiesiog knibždėte knibžda vabaliukais ir visi jie tokie įdomūs bei skirtingi. Su šiuo gamtos tyrinėtojo rinkiniu galėsi apžiūrėti kiekvieną jų!

Rinkinyje rasite viską, ko reikia tikram tyrinėtojui! Tai: kepurė, tinklelis, žiūronai, didinamas stiklas, vabzdžių paėmimo žnyplės,  vabzdžių laikymo tinklelis ir indelis.
Taigi užsidėkite kepurę, išskleiskite tinklelį ir pirmyn į atradimus ir gamtos pažinimą!

Gamtos tyrinėjimo, vabzdžių gaudymo rinkiniai - tai puikūs edukaciniai žaislai, kurie ne tik supažindins su gamta, tačiau ir skatins mažuosius praleisti daugiau laiko lauke.

Savybės:
- rinkinys iš visų būtiniausių reikmenų tikram gamtos tyrinėtojui: kepurė, tinklelis, žiūronai, didinamas stiklas, vabzdžių paėmimo žnyplės,  vabzdžių laikymo tinklelis ir indelis, kurio dangtelis su didinamuoju stiklu, bei gamtos objektų medžiojimo lankstinuku;
- rinkinys skatina mažuosius daugiau laiko praleisti lauke bei leidžia pažinti gamtą;
- rinkinys tiks ir berniukams, ir mergaitėms.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą