Bigjigs lavinamasis žaislas bokštas Ūkis (10 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621726969
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 19.52€
Šis spalvingas dėžučių bokštas tikrai patiks mažiesiems atradėjams. Kiekviena detalė skirtingo dydžio ir skirtingų paveikslėlių. Teisingai sudėję bokštelius pamatysite koks didelis ūkis bei galėsite aptarti, kas jame gyvena ir auga. Kiekviena detalė taip pat atvaizduoja skirtingą gyvūną bei skaičius.

Dėžučių bokštai - tai lavinamieji žaislai vaikams nuo 1,5 metų, kurių panaudojimo būdų yra net keli. Pirmiausiai tai edukaciniai žaislai vaikams statyti bokštelius dedant vieną detalę ant kitos, taip lavinama motorika, rankų-akių koordinacija, dėmesio koncentravimas. Taip pat šiuos įgūdžius lavinsite ir dedami vieną detalę į kitą, taip vaikai susipažins ir su didelis-mažas sąvokomis.
Šie lavinantys žaislai gali būti naudojami ir kalbiniams įgūdžiams lavinti: aptarkite su mažyliu kokį gyvūną matote, ką jis valgo, kur gyvena, mokykitės skaičių bei skaičiuoti ant dėžučių esančius objektus.
Šie vaikiški žaislai puikiai tinka kaip dovanos vaikams nuo 1,5 metų.

Savybės:
- 10 didelių detalių;
- gražios sodrios spalvos ir gerai pažįstami gyvūnai patiks tiek mergaitėms, tiek berniukams;
- detalės iš storo kartono;
- dėžutes galite naudoti tiek motorikai, rankų-akių koordinacijai, tiek kalbiniams įgūdžiams lavinti.

Dydis: 15x15x15 cm (didžiausios dėžutės).

Apdovanojimai:
- Toy Shop UK Independent Toy Awards Winner.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėnesių.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą