Bigjigs lavinamasis žaislas Skaitliukai


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621087213
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 17.57€
Šis spalvingas klasikinis lavinamasis žaislas išmokys mažuosius skaičiuoti bei pirmųjų aritmetinių veiksmų. Žaisliniai skaitliukai sudaryti iš 10 eilių spalvotų karoliukų.

Vaikiški skaitliukai - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1,5 metų, kurie lavina mažųjų dėmesio koncentraciją, padeda susipažinti su spalvomis, skaičiais ir pirmaisiais sudėties ir atimties veiksmais. Šie lavinamieji žaislai pagaminti iš aukštos kokybės medienos, yra tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai darželiams.

Savybės:
- 10 gražių sodrių spalvų karoliukų eilių;
- žaisliniai skaitliukai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, taigi yra ilgaamžiai.

Dydis: 7,5x29,5x30,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėnesių.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą