Bigjigs medinė formų dėlionė (6 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621210406
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 18.07€
Bigjigs medinė formų dėlionė (6 el.). Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėliodami su vaiku drauge aptarkite kokias spalvas ir formatas matote ir dedate. Taip pat pabandykite surasti spalvų ar formų atitikmenų supančioje aplinkoje, taip mažylis geriau įtvirtins ir susies spalvas ir formas.

Dėlionės vaikams detalės yra itin didelio dydžio su stambiomis rankenėlėmis, kad mažoms rankytėms būtų patogu suimti. Dėlionė medinė, todėl ilgaamžė ir tinka tiek naudojimui namuose, tiek vaikų darželiuose ar vaikų raidos specialistų užsiėmimams.

Savybės:
- medinis žaislas sudarytas iš 5 forminių detalių (mėlyno apskritimo, žalio kvadrato, raudono ovalo, geltono trikampio, oranžinio stačiakampio) ir pagrindo;
- medinės dėlionės detalės didelės su stambiomis rankenėlėmis - patogios mažoms rankytėms;
- kiekvienos detalės ertmė yra formą atitinkančios spalvos;
- gražios sodrios spalvos - patiks ir berniukams, ir mergaitėms;
- dydis: 45x9x5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą