Bigjigs medinis barškutis Lietaus garsai


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621006504
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 11.22€
Spalvingas, akį traukiantis barškutis, kurio garsas primena lietaus šniokštimą. Apverčiant barškutį, spalvingi karoliukai pabyra ir barbena per spalvingas pertvaras, taip sukurdami lietaus garsą ir užburiantį vaizdą.

Barškučiai su lietaus garsu - tai lavinamieji mediniai žaislai kūdikiams. Žaislas lavina klausą, regą, supažindina su priežasties-pasėkmės sąryšiu bei kausto mažųjų dėmesį. Be to, tai puikūs sensoriniai žaislai, tinkantys nuo gimimo ir vyresniems.

Savybės:
- spalvingas barškutis skleidžia lietaus šniokštimą primenantį garsą;
- krintantys spalvoti burbuliukai tiesiog užburia ir prikausto dėmesį;
- skirtingai verčiant išgaunamas šiek tiek kitoks garsas, todėl vaikas gali eksperimentuoti, atrasti;
- sodrios gražios spalvos - žaislas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Dydis: 5,5x19x5,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą