Bigjigs medinis kalimo žaidimas Kamuoliukai


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621725511
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 21.47€
Aukštos kokybės lavinamasis kalimo žaidimas. Kalkite mediniu plaktuku spalvotus kamuoliukus ir stebėkite, kaip jie įkrenta į dėžutės vidų ir smagiai išrieda per dureles. Kiekviena skylutė yra pažymėta skirtinga spalva, taigi sukalus paprašykite mažųjų sudėti kamuoliukus pagal tinkamas spalvas. Visos rūšiuoklės sienelės dekoruotas vaikams gerai pažįstamais gyvūnais.

Kalimo žaidimai - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu lavinama rankų-akių koordinacija, stiprinami rankų raumenys. Taip pat dedant kamuoliukus pagal spalvas mokomasi pažinti spalvas.

Savybės:
- 4 skirtingų spalvų kamuoliukai, plaktukas ir pagrindas;
- kiekviena skylutė yra pažymėta tam tikra spalva - spalvų pažinimui;
- sodrios gražios spalvos ir mieli gyvūnai - žaislas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Dydis: 16x12x16 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą