Bigjigs medinis kosmetikos rinkinys (12 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621174906
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 26.36€
Aukštos kokybės medinis vaikiškas kosmetikos rinkinys mažosioms princesėms. Šiame rinkinyje rasite: plaukų džiovintuvą, rankų kremo buteliuką, veidrodėlį, šukas, nagų laiko buteliuką, kvepalų buteliuką, kompaktinę pudrą, galvos juostą, lūpdažį, 2 gumytes ir viskas supakuota patogiame rausvame medžiaginiame krepšyje su rankena. 

Vaikiškas kosmetikos rinkinys - tai mediniai žaislai mergaitėms nuo 3 metų, kurių pagalba skatinama vaiko vaizduotė, kūrybiškumas, socialiniai įgūdžiai, kalbos vystymasis (kai vaikas žaisdamas bendrauja, pasakoja, ką daro ir pan.). Juk taip smagu atkartoti kaip mamytė dažosi, o gal padažyti jei nagučius ar išdžiovinti plaukučius? Tai puikus pasirinkimas kaip dovanos mergaitėms.
Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
- rinkinyje rasite: plaukų džiovintuvą, rankų kremo buteliuką, veidrodėlį, šukas, nagų laiko buteliuką, kvepalų buteliuką, kompaktinę pudrą, galvos juostą, lūpdažį, 2 plaukų gumytes, medžiaginį krepšį su rankena;
- kremo buteliukas su spyruokle - smagiai smaudžiasi;
- puiki dovana mergaitei nuo 3 metų.

Krepšio dydis: 9,2x21x29 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą