Bigjigs medinis magnetinis labirintas Mašina


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621670644
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 7.45€
Bigjigs medinis magnetinis labirintas Mašina. Šiame spalvingame mediniame labirinte slepiasi įvairūs spalvoti kamuoliukai, kuriuos naudodamiesi magnetiniu pieštuku turite nuvesti į jiems tinkamą vietą (pagal spalvas).

Magnetiniai labirintai tai aukštos edukacinės vertės edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikai lavina smulkiąją motoriką, loginį mąstymą bei rankų-akių koordinaciją. Taip pat tai puiki priemonė ruošti rankytes rašymui.

Rinkinys tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Savybės:
- gražios sodrios spalvos ir įdomus paveiksliukas vaikams su gerai pažįstamais objektais;
- lavina smulkiąją motoriką, dėmesio koncentravimą, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą bei ruošia rankytes rašymui;
- žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms.

Dydis: 14,2x10,7x1,3 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
Prarijus, magnetai gali sukelti rimtus vidinius sužalojimus.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą