Bigjigs medinis produktų rinkinys (11 vnt.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621026236
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 26.27€
Bigjigs medinis produktų rinkinys (11 vnt.). Virtuvėlė - tai vienas iš žaislų, kurį šiandien turbūt turi visi mažieji ir nesvarbu ar tai mergaitė, ar berniukas. Na, o šis medinių produktų rinkinys tikrai papildys bet kurią virtuvėlę ir pradžiugins mažuosius virėjus.

Idealiai tinka skatinti interaktyvius ir vaizduotės vaidmenų žaidimus individualiai arba vaikų grupėse darželyje arba vaikų kambaryje. Vaidmenų žaidimai skatina kūrybišką, vaizduotę bei ugdo socialinius įgūdžius, plečia vaiko žodyną.
Šie mediniai žaislai vaikams supakuoti dėžutėje, todėl puikiai tiks ir kaip dovanos vaikams. Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
- rinkinyje rasite: sausainių pakuotę, pabarstukų buteliuką, žirnelių ir pupelių skardines, baziliko ir rozmarino prieskonių buteliukus, arbatos, miltų, makaronų, ryžių ir dribsnių dėžutes;
- visi maisto produktai pagaminti iš aukštos kokybės medienos;
- tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams;
- papildys bet kurią virtuvėlę ar parduotuvę;
- buteliuko dydis: cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą