Bigjigs medinis supamas Arkliukas


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621172308
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 92.65€
Šis mielas Arkliukas tiesiog kvieste kviečia atsisėsti ir pasisupti ant jo. Supamas medinis arkliukas tinka vaikams nuo 1 metų ir vyresniems. Medinis žaislas turi nuimamą apsaugą, taip pat rankenėles ir atramas kojytėms, todėl mažylis galės saugiai ir patogiai suptis.
Šis medinis arkliukas sujungia klasikinę išvaizdą ir šiuolaikinį minimalizmą.

Supamieji arkliukai - tai puikūs lavinamieji žaislai, kurie lavina mažylių pusiausvyrą, koordinaciją ir, žinoma, mažąsias rankytes ir kojytes. Šie mediniai žaislai patvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka ir kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Dėl švelnių, neutralių spalvų medinis supamas zuikutis tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Mediniai supami arkliukai taip pat puikus pasirinkimas kaip dovanos vaikams pirmojo gimtadienio, krikštynų ar pirmųjų Šv. Kalėdų proga.

Savybės:
- medinis žaislas lavina pusiausvyrą, koordinaciją bei stiprina rankų, kojų raumenis;
- gražios neutralios spalvos - žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms;
- supamas arkliukas turi nuimamą apsaugą bei rankenas;
- mielas dizainas ir aukšta kokybė - tinka tiek stilingam vaikų kambariui, tiek vaikų darželiams.

Dydis: 29x50x73 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

DĖMESIO: surenkant ir išpakuojant būtina suaugusiojo priežiūra ir pagalba.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą