Bigjigs medinis vaikiškas ledų vežimėlis (19 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621724095
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 151.00€
Šis medinis spalvingas ledų vežimėlis vaikams nuo 3 metų puikūs būdas sužadinti kūrybiškumą ir vaizduotę. Paragaukite skaniausių mažylio sukurtų ledų!

Vaikiški mediniai ledų vežimėliai - tai mediniai žaislai mergaitėms (ir ne tik!) vaidmenų žaidimams. Juk taip smagu pavaišinti tėvelius, senelius ar draugus skaniausia ledų porcija. Žaisdami mažieji taip pat lavina ir savo mažuosius pirštukus, rankų-akių koordinaciją (dedant ledų burbuliukus ant vafliukų), vaizduotę. Taip pat žaidimo metu lavinami socialiniai įgūdžiai ir plečiamas žodynas. Šie mediniai žaislai vaikams nuo 3 metų supakuoti dėžutėje, todėl puikiai tiks ir kaip dovanos vaikams.
Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
- gražių spalvų medinis ledų vežimėlis su stogeliu, ledų šaldytuvu, ledų laikymo stoveliais ir šonine juoda piešimo-rašymo lenta;
- 9 ledų su pagaliukais porcijos, 6 ledų porcijos su vafliukais, 2 ledų indeliai su šaukšteliais, ledų kaušelis.

Dydis: 33,3x100,86x67,9 cm.

Apdovanojimai:
- The Dadsnet Toy Awards Gold.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti. S
urenkant ir išpakuojant būtina suaugusiojo priežiūra ir pagalba.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą