Bigjigs medinis veiklos kubas


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621800096
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 59.50€
Medinis veiklos kubas - mažųjų atradimams. Kiekvienoje iš kubo pusių mažylis ras vis skirtingų veiklų, kurios padės mokytis žaidimo forma. Kubas vienas, o veiklos skirtingos: formų rūšiuoklė, ergoterapinis labirintas, mediniai besisukantys sraigtukai, veidrodis ir dar daugiau.

Dėl švelnių, neutralių spalvų lavinamasis kubas tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms, taip pat puikiai tiks ir kaip dovana.

Medinis veiklos kubas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, tai reiškia, kad medžiagos gautos pačiu tvariausiu būdu. O aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

Savybės:
- žaislas vienas, o veiklos skirtingos: rūšiuoklė, ergoterapinis labirintas ir t.t.;
- gražios neutralios spalvos - žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms;
- pagaminta FSC® sertifikuotos medienos.

Dydis: 38,5x22x22 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą