Bigjigs salotų rinkinys


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621724378
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 23.39€
Bigjigs salotų rinkinys. Pagaminkite sveikas ir maistingas salotas tėčiui, mamai ar močiutei su seneliu su šiuo Bigjigs salotų rinkiniu. Išsirinkite ingredientus ir kurkite, miksuokite bei atraskite! Skanus!

Šiame maisto rinkinyje yra:
- dubuo (medinis);
- alyvuogių aliejus (medinis);
- balzamiko actas (medinis);
- pipirų buteliukas (medinis)
- 2 mentelės (medinės)
- mediniai produktai: agurkai, kiaušiniai, paprikos, morkos, pomidorai;
- veltiniai salotų lapai, sūrio riekelės.

Vaidmenų žaidimai skatina kūrybišką, vaizduotę, ugdo socialinius įgūdžius bei plečia mažųjų žodyną.
Šie mediniai žaislai vaikams supakuoti dėžutėje, todėl puikiai tiks ir kaip dovanos vaikams. Mediniai žaislai tvarūs ir ilgaamžiai, todėl tinka kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Dydis: 11,8x6x11,8 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą