Bigjigs silikoniniai vonios žaislai Draugeliai


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621830505
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 17.48€
Bigjigs silikoniniai vonios žaislai Draugeliai. Suspauskite vieną iš šių maudynių draugelių ir stebėkite kaip purškiamas vanduo. Rinkinyje rasite 3 iš maistinio silikono pagamintus vonios žaisliukus: pingviną, lokį ir ruonį. Vonios žaislai turi skylutes, per kurias bėga vanduo bei nelygius pagrindus, todėl pastačius ant lygaus paviršiaus jie smagiai linguoja. Visi žaisliukai atsidaro, todėl yra lengvai prižiūrimi: patogu išdžiovinti ar išplauti.
Maistinis silikonas yra tvarus pasirinkimas tėvams, ieškantiems ekologiškų žaislų. Jis yra patvarus, netoksiškas, atsparus dėmėms ir lengvai valomas bei prižiūrimas.

Savybės:
- pagaminta iš 100 proc. maistinio silikono;
- rinkinyje yra 3 gyvūnėliai: ruonis, lokys ir pingvinas;
- kiekvienas gyvūnėlis turi 3 skylutes;
- vonios žaislai lengvai prižiūrimi, atsidaro, todėl lengvai išdžiovinsite ar išvalysite;
- gyvūnėlių pagrindas nelygus, todėl jie smagiai linguoja;
- galima plauti indaplovėje;
- dydis: 10x5,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

DĖMESIO: surenkant ir išpakuojant būtina suagusiojo priežiūra ir pagalba.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą