Bigjigs vaikiški žiūronai 3x


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 4893338540067
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 15.14€
Bigjigs vaikiški žiūronai 3x. Pasaulis toks nuostabus ir didelis, o su šiais žiūronais galėsite jį apžiūrėti iš arčiau! Griebkite žiūronus ir bėkite į lauką tyrinėti šio nuostabaus pasaulio. Tai puikus būdas paskatinti mažuosius išeiti į lauką ir domėtis gamta, aplinka, sužadinti jų smalsumą ir žingeidumą.
Šie klasikiniai žiūronai pagaminti iš patogaus vaikams, tvirto plastiko ir yra paprasti naudoti. Jie yra lengvi, patvarūs ir puikiai tinka jauniesiems tyrinėtojams. Puikiai tinka STEM veiklai.

Savybės:
- vaikiški žiūronai patogūs mažoms rankytėms ir yra paprastai naudojami (3x, vienas priartinimo nustatymas);
- rinkinyje rasite ir virvutę;
- rinkinys tiks ir berniukams, ir mergaitėms;
- dydis: 10x12,5x5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą