Bigjigs žvejybos rinkinys su magnetukais


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621197875
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 14.64€




Griebkite vieną iš dviejų meškerių ir pradėkite žvejybą. Įdomu, ką gi pagausite: suplyšusį seną batą ar gražią žuvytę? O gal lobių skrynią?
Turite šalia gerą draugą? Tuomet žaiskite drauge ir pažiūrėkite, kas gi miklesnis.

Žvejybos rinkiniai vaikams su magnetukais - tai magnetiniai žaislai vaikams nuo 3 metų, kurie reikalauja susikaupimo, kantrybės ir, žinoma, lavina rankų-akių koordinaciją. Žaidžiant drauge - socialinius ir kalbinius įgūdžius. Vaikiški žaislai su magnetukais tiesiog užburia mažuosius, juos žavi magnetukų galia ir jų sulipimas. 
Šie vaikiški žaislai pagaminti iš aukštos kokybės medienos, todėl tinka ir kaip dovanos vaikams, ir kaip žaislai darželiams ar vaikų kambariams.

Savybės:
- rinkinyje yra dėžutė - tvenkinys, kur plaukioja ir žuvytės, ir seni batai;
- 11 žuvyčių, 1 senas batas, 1 inkaras, 1 lobių skrynia;
- vienu metu gali žaisti du žaidėjai, yra dvi meškerės;
- magnetinis žaidimas gražių, sodrių spalvų, todėl tinka ir berniukams, ir mergaitėms.

Dydis: 28x9,5x28 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą