Užsakymai įvykdomi ir išsiunčiami per 1-2 darbo dienas. Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos, būsite informuoti elektroniniu pranešimu.

Prekių gavėjas nebūtinai turi sutapti su pirkėju. Jei norėsite kažkam padaryti staigmeną, tuomet pirkimo žingsnyje „Pristatymo informacija“ pažymėkite varnele laukelį „Kitas gavėjas“ ir atsiradusioje formoje įveskite naują pristatymo adresą ir prekių gavėjo informaciją. Sąskaita bus išsiųsta jums, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

 

 

 

Įprasti siuntimo įkainiai:

LP EXPRESS - siuntimas per savitarnos terminalus 1,70 EUR . Pristatymo laikas 1-2 d.d.

LP EXPRESS - pristatymas į namus 4 EUR. Pristatymo laikas 2-3d.d.

LIETUVOS PAŠTAS - registruotas siuntimas 1,70 EUR. Pristatymo laikas 2-3d.d.

 

Jei per nurodytus terminus prekės Jūsų nepasiekė, prašome rašyti info@mazius.eu nurodant užsakymo numerį.

 

Grąžinimas

"Mažius.eu" el. parduotuvėlė labai tikisi, kad šio aprašymo jums skaityti neprireiks, tačiau jei atsitiks taip, kad prekę norėsite grąžinti, tai padaryti paprasta.  Tačiau yra keletas taisyklių:

1. Parduotuvėlėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.
2. Parašykite mums el. laišką adresu info@mazius.eu ir informuokite apie ketinimus grąžinti prekę arba pakeisti prekę kitomis prekėmis.
3. Grąžinama prekė turi būti nenaudota.
4. Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti jūs. Mes labai rekomenduojame naudotis registruoto pašto arba kurjerio paslaugomis. Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją.
5. Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 5 dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą

 

Jei turėsite klausimų dėl prekių gražinimo, mielai atsakysime. Rašykite mums info@mazius.eu arba skambinkite +37065787274.