Dodo didelių detalių dėlionė vaikams Paw Patrol (40 det.)


  • Gamintojas:Dodo
  • Prekės kodas: 4823115908155
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 15.40€
Dodo didelių detalių dėlionė vaikams Paw Patrol (40 det.). Tai smagios dėlionės vaikams nuo 3 metų itin didelių detalių, kurias galėsite dėliotė ant didelio stalo ar tiesiog ant grindų. Dėlionė taip pat tarsi vidines dėliones su gerai pažįstamais Šuniukų patrulių herojais, šiuos herojus mažiausiems vaikams galite leisti sudėti ir atskirai. Kiekvieną iš 4 herojų formą sudaro 4 detalės.

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Dėlionėje: 40 detalių.
Dėlionės dydis: 64x46 cm.

DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Parašyti įvertinimą