Green Toys formų rūšiuoklė


  • Gamintojas:Green Toys
  • Prekės kodas: 816409010362
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 23.58€
Green Toys formų rūšiuoklė. Spalvinga ir tvari rūšiuoklė lavina mažylių smulkiąją motoriką, loginį mąstymą, rankų-akių koordinciją, problemų sprendimo įgūdžius. Iš viso yra 8 figūrėlė (po 2 kiekvienos, jas taip pat galite naudoti porų atradimui).

Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).
Apdovanojimai: Natural Child Eco-Excellence Awards - Top 5 Eco Toys, NAPPA Parenting Resources - Silver.

Savybės:
- gražios sodrios spalvos;
- įdomus ir apgalvotas dizainas leidžiantis mažyliui atrasti rūšiavimą ir formas;
- rinkinyje yra pagrindas, sudarytas iš dviejų dalių, ir 8 figūrėlės (kiekvienos po 2);
- pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko;
- itin tvirtas ir ilgaamžis, lengvai prižiūrimas, galima plauti indaplovėje;
- dydis: 20,32x20,32x13,21 cm.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių.

GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.

Parašyti įvertinimą