Green Toys žaislinis lėktuvas


  • Gamintojas:Green Toys
  • Prekės kodas: 816409010263
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 22.47€
Green Toys žaislinis lėktuvas. Šis tvirtas vienvietis lėktuvas raudonais sparnais yra vienas perkamiausių žaislinių lėktuvų vaikams iš Green Toys!
Griebkite lėktuvėlį į rankas ir skirskite į bandomąjį skrydį per žaidimų kambarį, kiemą ar paplūdimį. Dėl savo dydžio žaislinis lėktuvas idealiai tinka mažoms rankoms, o saugi, tvirta medžiaga atlaikys daugybę avarijų ir nepasisekusių nusileidimų. 

Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).

Savybės:
- paprastas dizainas - neribotos vaizduotės galimybės;
- pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko;
- itin tvirtas ir ilgaamžis;
- sukasi propeleris ir yra dviejų ratų važiuoklė;
- dydis: 22x11,5x22,9 cm.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.

Parašyti įvertinimą