Bambukinių merliukų rinkinys hover image

Bambukinių merliukų rinkinys

K-MOM bambukinių merliukų rinkinys. Mother-K merliukai iš 100% bambuko medžiagos. Dydis: 35cmX35cm (-+ 2mm) Pakuotė: 10vnt. Suaudimo tipas: Oxfordo tipas (reljiefinis). Medžiaga: viskozės aud..

11.99€
Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai hover image

Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai

Mother-K silikoniniai buteliukų valymo šepetėliai• Netoksiška silikoninė medžiaga. • Apvalios formos. • Tinka kasdieniniam naudojimui. • Išskirtinis valymo efektas dėl skirtingų dantukų diametrų. • Pa..

10.99€
Dantų ir dantenų servetėlės hover image

Dantų ir dantenų servetėlės

Mother-K sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės.Sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės Tinkamos naudoti nuo gimimo 0+Sterilizuotos. Virš 100 laipsnių temperatūroje garais.Sudėtyje išgrynint..

7.99€
Dantų pasta vaikams su fluoru hover image

Dantų pasta vaikams su fluoru

K-MOM dantų pasta vaikams su mažai Fluoro. Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Natūralių vaisių skonio 50gr.50g su m..

5.49€
Dantų šepetėlis vyresniems vaikams hover image

Dantų šepetėlis vyresniems vaikams

K-MOM Vaikiškas dantų šepetėlis (nuo 24 mėn. iki 12 m.)Kūdikių ir vaikų pirmieji dantų šepetėliai Kiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvojate apie tinka..

4.99€
Gelis kūdikiams ir vaikams kūnui hover image

Gelis kūdikiams ir vaikams kūnui

K-MOM kūno gelis kūdikiams ir vaikams (160 ml.)Odos nuraminimui.Gelinis losjonas.Vėsinantis gelis drėgnam as sausam orui esant.Kūdikėliai daug greičiau prakaituoja, tad jų odelė gali tapti itin jautri..

9.99€
Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis hover image

Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis

K-MOM gertuvių šiaudelių valymo šepetėlisDabar lengvai pašalinsite nešvarumus, kuriuos ankščiau buvo sunku išplauti!Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis. Šiaudelių šepetėlis ypač elastiškas.Pakuotėje 2..

5.99€
K-MOM dantukų valymo rinkinukas

K-MOM dantukų valymo rinkinukas

K-MOM rinkinukas dantukų valymui Rinkinuką sudaro: dantų pasta su trupučiu fluoro bei dantų šepetėlis nuo 24 mėnesių iki 12 metų vaikams.Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA ser..

11.00€
Krapštukai medvilniniai su popieriniu pagaliuku hover image

Krapštukai medvilniniai su popieriniu pagaliuku

K-MOM Medvilniniai krapštukai su popieriniu pagaliuku (300vnt)100% medvilniniai higieniniai krapštukai. Natūralūs, tinka naujagimiamsMedvilniniai krapštukai su skirtingais galiukais ir popieriniu paga..

4.99€
Kūdikių daiktų valymo servetėlės hover image

Kūdikių daiktų valymo servetėlės

K-MOM pirmosios kūdikių daiktų valymo servetėlės (40 vnt)Prieš liečiant Jūsų kūdikio rankas ir burną dar kartą jas nuvalykite.K-MOM pirmosios kūdikių daiktų valymo servetėlės. Skirta nuvalyti daiktus,..

3.99€
Losjonas kūnui kūdikiams ir vaikams hover image

Losjonas kūnui kūdikiams ir vaikams

K-MOM kūno losjonas kūdikiams ir vaikams (225 ml.)Kūno losjonas.Odos drėkinimas sausu ir vėjuotu oru.Gaivus pojūtis ir lengvas drėkinimas.Ypač lengvos tekstūros, bet puikiai ir gėliai drėkina.Puikiai ..

9.99€
Maišeliai daugkartiniai (S) hover image

Maišeliai daugkartiniai (S)

K-MOM mažo dydžio, antibakteriniai, daugkartinio naudojimo maišeliai (S)• 14cmx15cm. • 15 vnt. • Kūdikių buteliukams, vaikų stalo įrankiams, maisto saugojimo dėžutėms, sauskelnėms, vaikų rūbeliams, ža..

2.99€
Medvilninių merliukų rinkinys hover image

Medvilninių merliukų rinkinys

K-MOM medvilninių merliukų rinkinys. Mother-K merliukai iš 100% medvilnės medžiagos. Dydis: 35cmX35cm (-+ 2mm) Pakuotė: 10vnt. Suaudimo tipas: Oxfordo tipas (reljiefinis). Medžiaga: 100% medv..

11.99€
Mother-K gertuvė su šiaudeliu hover image

Mother-K gertuvė su šiaudeliu

Mother-K Hug gertuvė su šiaudeliu (300ml)Mother-K HUG gertuvė Aukščiausios kokybės gertuvė, kurią vaikai tikrai pamils. Išlaiko šilumą, jeigu į gertuvę pilate šiltesnius gėrimus.Naujas Tritano plasti..

22.99€
Muilas skalbiniams hover image

Muilas skalbiniams

K-MOM natūralus muilas skalbinių plovimui (pušies kvapo)Skalbinių muilas ypač tinkantis jautriai vaikų odai. Šalina įvairias dėmes iš skalbinių! Mes už švarius vaikų drabužius! Muilas skirtas skalbini..

3.49€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 22 (2 puslapių)