VAIKO GIMTADIENIS NAMUOSE

VAIKO GIMTADIENIS NAMUOSE

Rengiant gimtadienio šventę vaikui, svarbiausia prisiminti, kad dažnu atveju ne dovanos turėtų atlikti svarbiausią vaidmenį. Norint, kad gimtadienio šventė mažyliui būtų įsimintina, svarbu, kad visos šventės metu jis jaustųsi ypatingas ir svarbus. Taip pat norint, kad šventė būtų pavykusi, nebūtina išleisti krūvos pinigų, linksmą šventę galima surengti tiesiog savo namuose.


Rengiant gimtadienio šventę namuose, galima įžvelgti daugybę privalumų, tokių kaip: nereikės leisti papildomo laiko ieškant vietos ir derinant visus kitus niuansus. Taip pat galite maistą ir užkandžius pasiruošti patys, arba dar paprasčiau – užsisakyti iš savo šeimos jau pamėgto restorano.


Žinoma, rengiant gimtadienio šventę namuose reikės šiokio tokio pasiruošimo norint, kad viskas praeitų kiek įmanoma sklandžiau ir, kad šventės svečiai ir šventės kaltininkas gerai praleistų laiką.


Norime su jumis pasidalinti keletu, mūsų akimis žiūrint, vertingų patarimų, jei artėja jūsų vaiko gimtadienis ir mielai jį surengtumėte savo namuose.

•    Kvietimai.
Kvietimai gali būti patys paprasčiausi – žodžiu ar elektroniniu laišku (priklausomai nuo vaiko amžiaus), o galbūt net ir popieriniai, atspindintys temą ar spalvą. Galbūt, jei vaikas kiek vyresnis, jis pats norės nupiešti ar sukurti gimtadienio pakvietimus.

•    Temos parinkimas.
Tai nėra būtina, tačiau išsirinkus vakarėlio temą visa kita bus galima daug lengviau suplanuoti. Jei vaikas jau pakankamai suaugęs išsirinkti savo temą, leiskite jam tai padaryti pačiam, o jei jis dar per mažas – artimiausi vaikui žmonės tikrai žinos kas šiuo metu patraukia jų vaikučio akį ir/ar domina jį. Taip pat reiktų pagalvoti ir apie šventės svečius, kiek džiaugsmo (tikėkimės :D) bus apsirengti tam tikru personažu! Jei neturite įkvėpimo sugalvoti temos, visada galima išsirinkti vieną ar kelias dominuojančias spalvas, kurios ir bus pagrindinė šventės tema!

•    Dekoracijos.
Įsigykite dekoracijas arba dar įdomiau – pasigaminkite jas! Balionai, karpiniai, jei išsirinkote rudens temą – puikiai tiks gamtoje randamos gėrybės, soduose, daržuose užaugintos gėrybės. Laisvė fantazijai! Taip pat galima sukurti ir jau populiaria tapusią sienelę nuotraukoms daryti. Idėjų, kaip visada, galima prisigaudyti interneto platybėse.

•    Veiklų planas.
Kai kuriems užtenka tiesiog leisti šventės svečiams bendrauti, žaisti kartu ir tiesiog mėgautis laiku. Tačiau susidėliojus bent minimalų veiklos planą, tai gali būti išsigelbėjimas ir tai taip pat gali perkelti šventę į kitą lygį. Galite susiplanuoti žaidimus, užsiėmimus, kada bus pučiamos žvakutės ar dovanojamos ir atplėšiamos dovanos. Kartais mūsų mažuosius reikia pastūmėti kažką veikti, o kartais gali ir neprireikti mūsų įsikišimo, tačiau turimas planas gali praversti!

•    Meniu.
Tai vėl daugiausiai priklausys nuo šventės temos, tačiau žinant, kad tai vaiko gimtadienio šventė, reikėtų nepersistengti su įmantriais valgiais, nes, galimai, vaikai gali jų ir nevalgyti. Likite prie paprastų, „vaikiškų“ užkandžių, užtepėlių, vaisių, keksiukų ir tortų. Jei maistą užsakinėsite, taip pat svarbu paminėti, kad tai bus vaikų šventė. Vieno ar dviejų kąsnių maistas bus pats geriausias pasirinkimas, nes taip (tikėkimės) nerasite maisto likučių ant žemės ar kitose namų vietose.

•    Dovanos svečiams.
Kadangi pagrindiniai šventės dalyviai – vaikai, jiems išeinant būtų nuostabu gauti atsisveikinimo ir/ar padėkos dovanėlę. Nekalbame apie brangias ar dideles dovanas, kalbame apie smulkmenas, kurios galėtų vainikuoti gimtadienio šventę. Tai galėtų būti maža dėžutė spragintų kukurūzų, gražiai supakuotas ar papuoštas keksiukas, džiovintų vaisių maišelis, o galbūt ir momentiniu fotoaparatu padaryta nuotrauka su šventės kaltininku? Jūsų laisvė rinktis! Tai, be abejonės, nėra būtinas dalykas, tai tik viena iš idėjų.

Tai tik kelios pagrindinės gairės, kurios gali padėti rengiant gimtadienio šventę jūsų mažyliui. Bet kokiu atveju, kad ir kokio amžiaus vaikas bebūtų – svarbiausia prisiminti, kad svarbiausias tos šventės dalyvis yra jis pats ir didžiausias dėmesys turėtų būti skirtas jam (žinoma, nepamirštant ir kitų mažiausių šventės dalyvių!)


Linkime jūsų vaikui įsimintinos gimtadienio šventės, šventės dalyviams – linksmo laiko, o jums, tėveliai, kantrybės ir kuo įdomesnių idėjų rengiant mažojo šventę.


Smagios gimtadienio šventės!

Mažius