MAŽIUS PASITINKA VASARĄ!

MAŽIUS PASITINKA VASARĄ!

Pagaliau atbėga tiek mūsų laukta vasara, kartu atsinešdama pienių pievas, gražiausius drugelius ir paukštelių čiulbesį. Ar jos laukėme? O taip, dar ir kaip! Jūsų mažieji, tikriausiai, jau gyvena didžiulių atradimų pasaulyje? Maniškiai, tikrai. Jau suskaičiuoti akmenukai, nubalnoti keliai ir braškėmis išteptos gražiausios maikutės. Taigi, laikas atnaujinti mažylių spintą.:)

Carter's šiam šiltajam sezonui pasiruošė iš peties. Nenuskriaudė nei pačių mažiausių, nei vyresnėlių, nei berniukų, nei mergaičių. Pas mus į parduotuvė atkeliavo gausybė šortų, puoštų ornamentais, vienspalvių, trumpesnių ir ilgesnių. Džiaugiuosi, kad gamintojas atkreipia dėmesį į ne vienodų apimčių mažuosius. Daugelis šortų turi liemens reguliavimo funkciją, arba patogius raištelius, ne vien tik gumas. Tai palengvins išsirinkimą ir jums. Būtinai noriu pakalbėti apie maikutes berniukams. Šių metų topas – dinozaurai ir baubukai. Na berniukai nebūtų berniukai, todėl neužmiršta ir mašinos.

Jaunosios damos gali puoštis lengvomis suknutėmis su drugeliais, švelniai rožinėmis, pagražintomis tiuliu. Mažosioms mergytėms didžioji dalis suknelių su kelnaitėmis, kad ir sauskelnė būtų dailiai paslėpta.

Ir akinukai nuo saulės. Jei dar tokių neturite – rekomenduoju iš visos širdies, pamatysite, kiek laimės suteiks jie mažyliamsO ir apsauga akims atšilus orams ir saulei šviečiant visą dieną, tiesiog būtina.

Labai labai labai laukiu Jūsų visų, tiek el. parduotuvėje, tiek fizinėje Kaune. 


Su meile – Milda.