KODĖL PIRKTI INTERNETU VERTA

KODĖL PIRKTI INTERNETU VERTA

Niekas negali lygintis su džiaugsmu, kurį teikia išėjimas pasivaikščioti po parduotuves, nesvarbu ar tai būtų rūbų, ar maisto parduotuvė. Visada yra smagiau „pačiupinėti“ prekę, pamatyti ją „gyvai“, o tuo pačiu ir išeiti iš namų!

Tačiau taip apsipirkinėti yra gerokai pavojingiau nei internetu, kodėl? Išskirkime apsipirkinėjimo internetu pliusus:

  • Jums nereikia niekur išeiti iš namų (ypatingai tai svarbu daug dirbantiems ar turintiems mažų vaikų. Šiuo laikotarpiu, tai, be abejonės, ir sveikatos klausimas).
  • Jūs sutaupote pinigų. Tikrai taip! Jūs užsisakote tik tai, ko jums reikia ir (dažniausiai) nieko daugiau. Jūsų nevilioja nei kvapai (jei kalbėtume apie maisto prekių parduotuves), nei krūvos grožybių aplinkui, kurias norisi pasimatuoti, apsivilkti ir taip toliau.
  • Jūs sutaupote laiko. Tokiais laikais kaip šie, laiko sąvoka tapo labiau apibrėžta ir to laiko vis mažiau. Pagalvokite, tą laiką, kurį jūs leistumėte vaikščiodamas po parduotuves, jūs galėtumėte skirti sau arba šeimai.
  • Galite apsipirkinėti bet kuriuo metu ir iš bet kur. Tiesa! Jūs nesate „įspaustas“ į parduotuvės darbo laiko rėmus. Taip pat tai galite daryti tiek kompiuteriu, tiek planšete, tiek mobiliuoju telefonu. Viskas ko jums reikia – internetas!
  • Platus pasirinkimas. Pasirinkimas perkant internetu tikrai platesnis. Galite rasti net ir tai, ko fizinės parduotuvės nepasiūlo.
  • Dovanų pakavimo klausimas. Jeigu jums reikia prekės kaip dovanos, tai bus padaryta ir supakuota už jus, ir jums nereiks galvoti, iš kur gauti tam priemonių ar kaip supakuoti.
  • Pristatymas nemokamas. Užsisakius už tam tikrą sumą dažniausiai prekės pristatomos nemokamai Jūsų pasirinktu adresu arba į patogiausią paštomatą.

Išsiaiškinome pirkimo internetu pliusus, o jums iškilo klausimas, o kaip pirkti internetu?

Tai visai paprasta!

Pavydzdžiui nueinate į www.mazius.eu, pasirenkate jums aktualią kategoriją (as), paspaudžiate ant prekės, paskaitote aprašymą ir jei jums tinka – spaudžiate „Į KREPŠELĮ“ ir viskas, susidėjus prekes paspaudžiate ant „krepšelio“ ir visi tolimi veiksmai jums bus nurodyti.

Patogu, paprasta, greita ir sutaupote pinigų!