NEIŠSIGĄSKIME, TAI TIK KARANTINAS!

NEIŠSIGĄSKIME, TAI TIK KARANTINAS!

Suprantame jus ir nutuokiame, kad žodis karantinas šiomis dienomis jums tapo kaip didžiausias ir baisiausias priešas! Nėra ko išsigąsti. Tiesa, nėra ko išsigąsti tiems, kurie laikosi reikalavimų ir saugo save bei aplinkinius. Laikykimės paprasčiausių reikalavimų, higienos taisyklių, nepraraskime racionalaus mąstymo ir būsime sveiki.

Viena pagrindinių ir svarbiausių taisyklių karantino metu – plaukime rankas. Turbūt daugeliui jau įgriso šis nuolatinis kartojimas, na bet juk tai taip akivaizdu ir paprasta, tiesa? Tai svarbu ne tik karantino metu, tai turėtų būti kasdienis reiškinys. Tad jeigu lig šiol kasdien, vos tik grįžę plovėte rankas, tai jums neturėtų būti sunku!

Vienas sunkesnių reikalavimų – laikytis atstumo, šiuo atveju mums sunkiau laikytis atstumo su mums brangiais žmonėmis -  tėvais ar seneliais. Bet supraskime, tai BŪTINA. Jaunesni žmonės gali net nepajausti, kad savyje kažką nešioja, bet labai svarbu suvokti ir būti sąmoningiems, kad nors ir nejaučiame, nereiškia, kad negalime to perduoti kitiems! Tad pakentėkime ir išbūkime šį laiką nesusitikę su mums brangiausiais. Prisiminkime, kad reiktų vengti fizinio kontakto, bet skambučiai nėra uždrausti. Tad skambinkime dažniau ir taip pabūkime kartu.

Sustokime ir atsipūskime. Tai, turint vaikų, bus sunkiau, bet viskas įmanoma, kai nori, tiesa? Daugelis sako, kad šiuo metu žemė valosi nuo mūsų toksiško gyvenimo jos atžvilgiu. Kiekviena(s) iš mūsų galime padaryti tą patį savo viduje. Pripažinkime, kad dauguma tikrai ir skubėjo ir, dažnu atveju, net neturėjo laiko atsigręžti į save, dabar -  tai puiki proga. Puiki proga sustoti ir įkvėpti, galbūt paskaityti knygą, galbūt pradėti mokytis kalbą, galbūt pradėti praktikuoti jogą ar pažiūrėti tą serialą, kuriam taip ilgai neradau laiko? Tai kiekvieno individualus ir intymus dalykas, bet toks laikas, kaip šis – tikrai priverčia sustoti ir apmąstyti savo kasdienybę.

Priimkime šį laiką kaip iššūkį, kaip etapą, kuris praeis, nes audros visada praeina. Taip pat prisiminkime, kad dauguma dalykų priklauso nuo to, kaip mes į juos sureaguojame!

Mažius Jums tiesiog norėjo priminti, kaip kartais svarbu sustoti ir įkvėpti :)

Būkite sveiki, saugokite savo fizinę ir emocinę sveikatą, bei visus aplinkinius.

Su meile,
Mažius