Kramtukas mažyliui


  • 9.00€
Kramtukas apyrankė

Puikus žaisliukas kūdikiui, kuomet dygsta pirmieji dantukai. Skirtingos formos, detalės skatina žaisti, čiupinėti ir taip lavinta smulkiąją motoriką.


Silikoniniai kramtukai kūdikiui

Silikonas yra saugus, sertifikuotas ir rekomenduojamas kūdikiams nuo 3 mėn. Sudėtyje nėra BPA bei kitų toksinių medžiagų. Atsparus karščiui bei šalčiui. Bekvapis ir lengvai prižiūrimas. Prieš pirmą panaudojimą reikia gaminį nuplauti po karštu vandeniu.


Pagamintas iš 100% maistinių silikoninių detalių.

Kramtuko detalės ant medinio apvalaus pagrindo.

Pagaminta Lietuvoje.

Gamintojas: Šponkė Accessories


DĖMESIO!
Įsigijus kramtuką nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite jam išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.

Parašyti įvertinimą

Žymos: kramtukas, silikoninis kramtukas, kramtukai vaikams, dovanos kūdikiams, dovanos naujagimiui, dovanos internetu, dovanos krikštynoms, gimtadienio dovanos