Milaniwood žaidimas Duel of Discs


  • Gamintojas:Milaniwood
  • Prekės kodas: 8057432851283
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 37.99€
Milaniwood žaidimas Duel of Discs. Kas pirmas iššaus visus savo diskus į priešininko pusę? Smagus ir dinamiškas žaidimas, kuris tiesiog įtrauks skirtingo amžiaus žaidėjus ar net visą šeimą.
Saugus, ekologiškas žaidimas, pagamintas iš netoksiškų medžiagų bei saugant gamtą.

Rinkinyje yra: 1 lentą, kuri surenkama naudojant 7 pagaliukus, 2 šaudymo pusapskritimiai su gumyte, 12 medinių diskų (3 spalvų), 1  medvilninis maišelis išardytam žaidimui saugoti ar imti su savimi. 
Žaidėjai: 2.

TAISYKLĖS:
PASIRUOŠIMAS: surinkite žaidimo lentą. Žaidžiant pirmą kartą paimkite baltą juostelę ir gumos kvadratėlius užklijuokite ant lentos rėmų (Fig.2, mėlynai pažymėtos vietos). Šie guminiai padukai žaidimo lentą padarys stabilesnę, tačiau galima žaisti ir be jų. Tuomet surinkite žaidimo lentą kaip parodyta Fig.3.
Kiekvienas žaidėjas gauna šaudymo pusapskritimį ir 6 medinius diskus (po 2 kiekvienos spalvos). Savo diskus žaidėjai pasideda savo pusėje, bet ne žaidimo lentos viduje. Tuomet pasirenka spalvą ir žaidimas prasideda.
ŽAIDIMAS: pusapskritimį laikykite kiek galima arčiau apatinės lentos ir viena ranka laikydamį jį, o kita - medinį diską, įtempkite gumytę, nusitaikykite ir šaukite (Fig.5.a, 5.b.). Taip pat galite įtempti pirštu gumytę, o diską padėti šalia, atlaisvinta gumytė šaus diską (Fig.5.c.). Pasirinkite Jums patogiausią šaudymo metodą.
Taigi kiekvienas žaidėjas stengiasi iššauti visus savo diskus pro lentos atitinkamos spalvos vartus į priešininko pusę (pvz. oranžinius diskus pro oranžinius vartus ir t.t.). Jei žaidėjas iššauna diską per netinkamos spalvos vartus, pralaimi. Nesiskaito tik tuomet, kai tai nutinka "netyčia", pavyzdžiui šaunant diskas atsitrenkia į priešo diską ir pataiko į neteisingus vartus.
Skaitoma, jog diskas yra priešininko pusėje, kai daugiau nei pusė yra priešininko pusėje (Fig.6). Kitus atveju, jei tai net paskutinis turimas diskas, žaidėjas turi šauti dar kartą, kad diskas pereitų į kitą pusę.
Galima judinti ir liesti tik tuos diskus, kuriais tuo metu yra šaunama, jokių kitų diskų tuo metu liesti negalima.
Jei diskas išskrenda už žaidimo lentos ribų, šovęs žaidėjas pasiima jį ir deda atgal į savo pusę.
Laimi žaidėjas, kurio pusėje nelieka nei vieno disko. Žaidėjas sušunka "Švaru" ir žaidimas stabdomas.
PATARIMAS: norėdami sudėtingesnio žaidimo, galite sutarti, kad negalima šauti per tuos pačius vartus dukart iš eilės.


Milaniwood - tai originalūs, Italijoje pagaminti edukaciniai žaidimai vaikams ir suaugusiems. Milaniwood visi stalo žaidimai pagaminti iš FSC™ sertifikuotos medienos. Be to, visi edukaciniai žaidimai sugalvoti, kad būtų įdomūs, inovatyvūs, lavinantys, įtraukiantys ir kartu atrodantys žaismingai. Tai žaidimai, kurie patiks tiek vaikams, vaikų darželiams, tiek ir tiks kaip originalios dovanos vaikams ar net suaugusiems, nes šie žaidimai tiesiog neturi amžiaus ribų! Juk smagiai leisti laiką patinka visiems! Be to, visi stalo žaidimai yra tokio puikaus dizaino, jog galėsite detales naudoti kaip interjero detales ar panaudosite kitoms veikloms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS:
T.A.M.I.L. Snc di Milani Marco, Daniele e C., Italija.

Parašyti įvertinimą