Miniland EKO rūšiavimo žaidimas


  • Gamintojas:Miniland
  • Prekės kodas: 8413082973506
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 24.70€
Miniland rūšiavimo žaidimas. Tai puikus žaidimas statymui, rūšiavimui ir smulkiosios motorikos veikloms su pincetu.

Rinkinyje rasite specialų pincetą, kuris tinka mažyliams nuo 2 metų. Šis pincetas leis stiprinti mažąsias rankytes. Lavinami įgūdžiai itin svarbūs vėlesniam laikotarpyje mokantis rašyti. Ar žinojote, kad viso pasaulio vaikų darželiuose veiklos su pincetais yra viena labiausiai rekomenduojamų veiklų, kadangi dėl didelio vaikų piktnaudžiavimo ekranais, šiek pratimai (o vėliau ir rašymas) tampa vis sudėtingesni?

Be to, su šiuo žaislu mažieji galės statyti bokštą iš indelių bei rūšiuoti kriaušes pagal spalvas. Surūšiuokite vaisius pagal spalvas dėliodami juos pincetu. Mažesniems vaikams sudėkite rūšiavimo indelius šalia vienas kito, kad vaikui nereikėtų toli "nešti" vaisių. Vyresniems tarpus didinkite, kad vaikas kuo ilgiau pincetu "išlaikytų" vaisius.

Savybės:
- 6 skirtingų spalvų indeliai ir atitinkamų spalvų kriaušės, 1 pincetas;
- žaidimo metu vaikas gali statyti bokštą, rūšiuoti ir mokytis dirbti su pincetu;
- žaidimas lavina rankų-akių koordinaciją, smulkiąją motoriką, kas itin svarbu vėliau mokantis rašyti.

Visos žaislo dalys yra pagamintos: iš perdirbto plastiko ir augalinės kilmės medžiagų. Pagaminta Ispanijoje.

Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Parašyti įvertinimą