Miniland žaidimas Pinigai


  • Gamintojas:Miniland
  • Prekės kodas: 8413082453084
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 24.08€
Miniland žaidimas Pinigai.

Tai rinkinys, kurio dėka mažieji galės susipažinti su pinigais, jų verte bei išmokti pirmųjų aritmetinių veiksmų.

Rinkinyje rasite 24 monetas (1, 2, 5, 10, 20, 50 centų bei 1, 2 eurų) ir 14 kupiūrų (5, 10, 20, 50, 100, 200, 500). Monetos plastikinės, tvirtos, kurpiūros plastikinės ir lanksčios, tekstūrinės, primenančios tikrus pinigus, tačiau kartu patvarios ir ilgaamžės.
Monetos ir kupiūros yra realaus dydžio ir išvaizdos.

Kad susipažinti su pinigais būtų linksmiau, rinkinyje rasite 18 žaidimo kortelių, kurias galėsite panaudoti žaidžiant vieną iš 3 žaidimų:

1. BINGO
Prieš žaisdami pasiruoškite dėžutę, kurioje laisvai tilptų visi pinigai ir būtų lengva juos traukti. Kiekvienam žaidėjui padalinamos Bingo žaidimo lentos (lentos dvipusės, žaidėjas pusę gali pasirinkti pats).  
Kiekvienas žaidėjas paeiliui nežiūrėdamas traukia monetą arba kupiūrą, ištraukęs parodo ir įvardina kitiems žaidėjams ir padeda pinigą ant savo lentoje pinigą atitinkančio paveikslėlio. Jei tokio vertės pinigo lentoje nėra (arba vieta jau užpildyta), jis dedamas atgal į dėžutę ir traukia kitas žaidėjas. Žaidėjas pirmasis užpildęs savo lentą - laimi.

2. SEIFAS
Kiekvienas žaidėjas gauna lentą su seifu ir nuoroda (>, <). Visos monetos ir kupiūros išdėliojamos ant stalo. Paskelbus startą, žaidėjai atverčia savo žaidimo lentas ir bando surinkti visus pinigus, kurie atitinka jų žaidimo lentą, pavyzdžiui, visus pinigus, kurie mažesni nei 5 Eur ir pan. Žaidėjas, kuris pirmasis surenka savo seifą - laimi.

3. PARDUOTUVĖ
Kiekviena žaidimo lenta rodo prekę ir tikslią sumą, kiek ji kainuoja bei pinigų stalčiukus. Tikslas yra sudėti į stalčiukus teisingą sumą, kuri parodyta kasos ekrane. Tačiau sumą turite surinkti taip, kad visi stalčiukai būtų užpildyti!

Rinkinyje rasite:
- 24 realaus dydžio monetas;
- 18 realaus dydžio kupiūras;
- 9 dvipuses žaidimo lentas;
- lankstinuką.

Miniland - tai ženklas, kuris specializuojasi švietimui skirtuose produktuose. Šis ženklas kuria produktus pedagogams ir tėvams, kuriems svarbu su kuo žaidžia jų atžalos. Pagrindinis Miniland šūkis - "Mokykis žaisdamas".


Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

Parašyti įvertinimą