Bigjigs lavinamasis žaislas Mokomės skaičiuoti


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621195314
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 23.65€
Bigjigs lavinamasis žaislas Mokomės skaičiuoti. Šis apdovanojimus pelnęs edukacinis medinis suveriamas žaidimas yra puikus ir smagus įvadas į matematiką: pažintį su skaičiais, jų reikšmėmis ir pirmuosius skaičiavimo, sudėties veiksmus.

Skaičiuokite ant pagrindo nurodytus taškelius, veriamus žiedelius ir suraskite atitinkamą skaičiaus kortelę arba atvirkščiai - paimkite kortelę ir suverkite atitinkamą žiedelių skaičių. Lavinamasis žaidimas kartu padeda lavinti smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją.

Savybės:
- rinkinyje yra: pagrindas, 45 skirtingų spalvų žiedeliai ir 9 skaičių kortelės;
- dydis: 11x11,5x42,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą