Bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlę hover image

Bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlę

K-MOM Ekologiški bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlęEkologiški bambukinės medžiagos vienkartiniai įklotai.Pajuskite švelnų ir lengvą bambuko audinį!• Tvirti lipdukai – platūs ir stipriai pr..

9.99€
Bekvapis skalbinių ploviklis hover image

Bekvapis skalbinių ploviklis

K-MOM skalbinių ploviklis su maistine soda, bekvapis.Skirtas kūdikių ir jų šeimos narių drabužiams • 1000ml. • Bekvapis. • Skirta aukštos kokybės drabužiams, įvairiems audiniams ir vilnai.Ekologiškas,..

9.00€
Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai hover image

Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai

Mother-K silikoniniai buteliukų valymo šepetėliai• Netoksiška silikoninė medžiaga. • Apvalios formos. • Tinka kasdieniniam naudojimui. • Išskirtinis valymo efektas dėl skirtingų dantukų diametrų. • Pa..

12.99€
Čiulptuko laikiklis hover image

Čiulptuko laikiklis

Mother - K čiulptuko laikiklis. Naudotas 100% grynos medvilnės audinys!Lengvas ir lengvai pritvirtinamas laikiklis.Saugu naudoti nuo 0+ metų.MOTHER-K svarbiausias prioritetas yra jūsų kūdikio saugumas..

6.99€
Dantų ir dantenų servetėlės hover image

Dantų ir dantenų servetėlės

Mother-K sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės.Sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės Tinkamos naudoti nuo gimimo 0+Sterilizuotos. Virš 100 laipsnių temperatūroje garais.Sudėtyje išgrynint..

8.99€
Dantų pasta vaikams be fluoro hover image

Dantų pasta vaikams be fluoro

K-MOM vaikiška dantų pasta be fluoroSaugi, be fluoro dantų pasta kūdikiams ir paaugusiems mažyliams. Natūralių braškių skonio K-MOM dantų pasta ypač saugi mažiems vaikams, kurie pastos pertekliaus nei..

5.99€
Dantų šepetėlis vyresniems vaikams hover image

Dantų šepetėlis vyresniems vaikams

K-MOM Vaikiškas dantų šepetėlis (nuo 24 mėn. iki 12 m.)Kūdikių ir vaikų pirmieji dantų šepetėliai Kiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvojate apie tinka..

5.99€
Dantų šepetėlių rinkinys hover image

Dantų šepetėlių rinkinys

Mother – K mažylių dantų šepetėlių rinkinys (6-18 mėn)Mažylių dantų valymo rinkinysKandimo refleksas ir praktikavimas valyti vaikams dantis. Kai dygsta kūdikiui dantys, pradėkite valyti su šiuo amorti..

7.99€
Dėmių valiklis "DIA" hover image

Dėmių valiklis "DIA"

Dėmių valiklis "DIA" Ekologiškas, ypatingai veiksmingas ir efektyvus,malonaus kvapo valiklis su švelniais ir nedirginančiais ingredientais.Kodėl verta naudoti Mother-K DIA ploviklių liniją?1. Ingredie..

14.90€
Drėgnos servetėlės Bitutė hover image

Drėgnos servetėlės Bitutė

K-MOM Organiškos drėgnos servetėlės Bitutė (10vnt)K-MOM organiškos drėgnos servetėlės įprasto storio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę.Pakuotė su l..

0.99€
Drėgnos servetėlės Rankoms ir burnytei hover image

Drėgnos servetėlės Rankoms ir burnytei

K-MOM Rankų ir Burnos organiškos drėgnos servetėlės Voveriukas (20vnt)K-MOM organiškos drėgnos servetėlės storo reljefinio audinio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkšt..

1.99€
Drėgnos servetėlės Ruonis (su migdolų aliejumi)

Drėgnos servetėlės Ruonis (su migdolų aliejumi)

K-MOM Drėgnos servetėlės su migdolų aliejumi 20vnt K-MOM servetėlės iš kryžminio audinio su migdolų aliejumi odos raminimui ir drėkinimui (20 vnt).USDA sertifikuota.Įvairių augalinių sėklų a..

2.99€
Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis hover image

Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis

K-MOM gertuvių šiaudelių valymo šepetėlisDabar lengvai pašalinsite nešvarumus, kuriuos ankščiau buvo sunku išplauti!Gertuvių šiaudelių valymo šepetėlis. Šiaudelių šepetėlis ypač elastiškas.Pakuotėje 2..

7.99€
K-Mom dėmių valiklis hover image

K-Mom dėmių valiklis

K-MOM Zero-Dust dėmių valiklisDėmių valiklis greitam ir saugiam valymui. Nuo dabar kūdikių maisto, vaisių sulčių ir kitos dėmės ant drabužių ir patalynės gali būti lengvai pašalinamos.Kodėl rinktis K-..

10.85€
K-MOM dovanų rinkinys

K-MOM dovanų rinkinys

K-MOM praktiškas dovanų rinkinys mažyliui Rinkinuką sudaro: universalus ir ekologiškas ploviklis ir drėgnos servetėlės.Tai gali būti puiki bei praktiška dovana mažyliui. Supakuota į gražią dėžutę, tad..

11.50€
K-Mom ekologišas ploviklis

K-Mom ekologišas ploviklis

K-MOM Zero-Dust daugiafunkcinis ploviklis Ekologiškas, ypatingai veiksmingas ir efektyvus, malonaus kvapo valiklis su švelniais ir nedirginančiais ingredientais.AprašymasEkologiškas, aplinkai draugišk..

7.99€
K-Mom ekologiškas audinių minkštiklis hover image

K-Mom ekologiškas audinių minkštiklis

K-MOM Zero-Dust ekologiškas audinių minkštiklisNedirginantis kvapas vaikams.• 1000ml/ silpnai rūgštinis.• Baltų gėlių kvapas. • Skirta aukštos kokybės drabužiams, įvairiems audiniams ir vilnai.Aprašym..

9.00€
K-MOM praktiškas dovanų rinkinys

K-MOM praktiškas dovanų rinkinys

K-MOM praktiškas dovanų rinkinys mažyliui Rinkinuką sudaro: jūsų jau pamėgtas ir gerai žinomas dėmių valiklis bei servetėlės su migdolų aliejumi.Tai gali būti puiki bei praktiška dovana mažyliui. Supa..

14.00€
K-Mom skalbinių ploviklis (muilo kvapo) hover image

K-Mom skalbinių ploviklis (muilo kvapo)

K-MOM ekologiškas skalbinių ploviklis, muilo kvapo.Skirtas kūdikių ir jų šeimos narių drabužiams.• 1000ml.• Muilo kvapo.• Skirta aukštos kokybės drabužiams, įvairiems audiniams ir vilnai. Ekologiškas,..

9.00€
Krapštukai medvilniniai su popieriniu pagaliuku hover image

Krapštukai medvilniniai su popieriniu pagaliuku

K-MOM Medvilniniai krapštukai su popieriniu pagaliuku (300vnt)100% medvilniniai higieniniai krapštukai. Natūralūs, tinka naujagimiamsMedvilniniai krapštukai su skirtingais galiukais ir popieriniu paga..

5.99€
Kūdikių daiktų valymo servetėlės hover image

Kūdikių daiktų valymo servetėlės

K-MOM pirmosios kūdikių daiktų valymo servetėlės (40 vnt)Prieš liečiant Jūsų kūdikio rankas ir burną dar kartą jas nuvalykite.K-MOM pirmosios kūdikių daiktų valymo servetėlės. Skirta nuvalyti daiktus,..

3.99€
Liūtas drėgnos servetėlės hover image

Liūtas drėgnos servetėlės

K-MOM Organiškos drėgnos servetėlės Liūtas 70 vnt.K-MOM organiškos drėgnos servetėlės įprasto storio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę.Pakuotė su d..

5.49€
Mother'K gertuvė 'Muzik Tiger" hover image

Mother'K gertuvė 'Muzik Tiger"

PPSU GERTUVĖS, paaugusiems mažyliams!2 nuostabios spalvos su nuotaikingu tigriuku. 300ml.• Sukurta ypač paprastai priežiūrai.• Nėra BPA*• Iš PPSU plastiko – gali būti sterilizuojama su verdančių vande..

24.99€
Mother-K gertuvė hover image

Mother-K gertuvė

Mother-K Hug gertuvė su šiaudeliu (300ml)Mother-K HUG gertuvė Aukščiausios kokybės gertuvė, kurią vaikai tikrai pamils. Išlaiko šilumą, jeigu į gertuvę pilate šiltesnius gėrimus.Naujas Tritano plasti..

22.99€
Nagų žirklutės naujagimiui hover image

Nagų žirklutės naujagimiui

Mother-K nagų žirklutės naujagimiuiKirpktite nagus su būtent naujagimiams skirtomis žirklutėmis. Skirta nuo 0 iki 3 mėnesių amžiaus vaikams.Aprašymas• Trumpi ir užapvalinti žirklučių galai. Tinka maži..

5.49€
Nagų žirklutės vaikams (nuo 9mėn) hover image

Nagų žirklutės vaikams (nuo 9mėn)

K-MOM nagų žirklutės vaikams nuo 9 mėnesių amžiausKirpkite jau kietesnius nagus saugiai. Sukurta nuo  9 mėnesių ir vyresniems vaikams.• Nagų formos. Forma, pritaikyta vaikų nagams. Lengva ir saug..

5.49€
Organiškos drėgnos servetėlės (70vnt.) hover image

Organiškos drėgnos servetėlės (70vnt.)

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės įprasto storio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę.Audinys: lygus Pakuotės tipas: su lipduku svoris 260g, 70vnt. ..

3.49€
Organiškos drėgnos servetėlės Avelė hover image

Organiškos drėgnos servetėlės Avelė

K-MOM Organiškos drėgnos servetėlės Avelė 30vntK-MOM organiškos drėgnos servetėlės įprasto storio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę.Pakuotė su lipd..

2.49€
Šiaudelis su svareliu Mother-K tritano gertuvėms hover image

Šiaudelis su svareliu Mother-K tritano gertuvėms

Mother-K šiaudelis su svareliu PPSU ir tritano gertuvėms.Ypač patogus šiaudelis gerti, būnant bet kokioje pozicijoje.Tinkantis  Mother-K tritano gertuvei.Lengva mažiesiems gerti. Gulint ar sėdint..

11.99€
Šiaudelių rinkinys

Šiaudelių rinkinys

Mother-K šiaudelių gertuvėms rinkinys (2vnt) V-formos šiaudelis apsaugo nuo lašėjimo ir oro cirkuliacijos.Tiesus šiaudelio nupjovimas užkerta kelią greitam skysčių pritraukimui , kad vaikas neužsprin..

10.99€
Silikoninis dantų šepetėlis-masažuoklis hover image

Silikoninis dantų šepetėlis-masažuoklis

Mother – K silikoninis dantų šepetėlis-masažuoklisMasažas ir valymasDviejų rūšių silikoniniai šepetėliai užmaunami ant piršto dantims ir dantenoms Pagaminta iš elastiško, švelnaus 100% silikono, kuris..

6.99€
Vaikiškas dantų šepetėlis hover image

Vaikiškas dantų šepetėlis

K-MOM Vaikiškas dantų šepetėlisKiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvojate apie tinkamą pirmųjų dantuku priežiūrą?Mother-K turi sprendimą! Dantų šepetėl..

5.99€
Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys hover image

Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys

K-MOM Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys. (6vnt)Kiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvojate apie tinkamą pirmųjų dantuku priežiūrą?Mother-K turi sprendim..

21.99€
Vaikų nagų priežiūros rinkinys hover image

Vaikų nagų priežiūros rinkinys

Mother-K nagų priežiūros rinkinys naujagimiuiKirpktite nagus su būtent naujagimiams skirtomis žirklutėmis, bei naudokitę dildę, kuri taip pat yra pritaikyta naujagimiui. Skirta nuo 0 iki 3 mėnesių amž..

13.99€
Ypač ploni įklotai į liemenėlę hover image

Ypač ploni įklotai į liemenėlę

K-MOM ypač ploni įklotai į liemenėlęMother-K Premium klasės ploni įklotai į liemenėlę žindančiai mamai. Žindymas gali būti tikras malonumas. Lengvi ir ploni įklotai, pagaminti naudojant moderniausias ..

7.99€
Rodoma nuo 1 iki 35 iš 35 (1 puslapių)