Geraširdis dramblys

Nauja prekė

 „Geraširdis Dramblys“ simbolizuoja besąlygišką draugystę ir atsidavimą.

Nurodoma kaina už 2vnt. paveikslų - 40x25cm..

Smulkiau

70,00 €

Apie prekę

Monkey‘sTales paveikslai laimingiems vaikams, tai ypatinga dovana, kuri papuoš vaikų erdvę ir suteiks jaukumo, bei šilumos. Kiekvienas paveikslas kitoks ir neša jis skirtingą emociją ir žinią.

Dailininkė Viktorija Butautis: „Kuriu stebuklingus draugus vaikams, kurie visuomet bus šalia, kai norėsis pasišnekėti, pasijuokti ar pasiguosti. Paveikslai - tai puiki ir ilgaamžė dovana vaikui, gražiam interjerui ir jaukiai vaikučio erdvei.“

Drambliukų pasakėle:
Vieta, kur gyvena Geraširdžiai Drambliai, vadinama - Burbulaime.
Kiekvienas gyventojas, toje įdomioje ir žavingoje vietelėje, moka pūsti vienokios ar kitokios spalvos burbulus. Kiškiukai pučia rausvus burbuliukus, katinėliai - baltus, beždžionės visuomet išdykauja ir išpūtusios raudonus burbulus juos susprogdina, ir tik Geraširdžiai Drambliai moka pūsti įvairių spalvų bei atspalvių burbuliukus.
Sakoma, kad viskas priklauso nuo jų nuotaikos ir savijautos. Pati ypatingiausia spalva tiems Drambliams yra Oranžinė. Kuomet jie sutinka tikrą draugą, labai džiaugiasi ir pučia ryškiai geltonus burbulus, bet tik tuomet kai įsimyli pradeda tyliai niūniuoti ir pūsti ypatingus - oranžinius burbulus.
Gražiausi dalykai sklando ore Burbulaimėje. Štai ir dabar, kol jūs skaitote šią mielą pasakėlę, Geraširdžiai Drambliai pučia įvairiausių spalvų burbulus.

Bendra informacija

  • Kiekvienas paveikslas atkeliauja su savo atspausdinta pasakėle.
  • Paveikslas pilnai paruoštas kabinimui.
  • „Geraširdžiai Drambliai“ gali būti parduodami po vieną ar abu kartu.
  • Aukščiausios kokybės giclée spauda ant archyvinės drobės, dažai pigmentiniai, netoksiški. Spalvos ir drobė laikys 80 metų ir daugiau.
  • Porėmis – tvirtas, medinis, 2 cm storio, su patempimo kykliukais.
  • Tikrovėje paveikslai visuomet atrodo gyvesni ir gražesni. „Gyvai“ spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų jūsų ekrane.


* Giclée [zhee‐clay] REPRODUKCIJOS – tai, ką aš gaminu po to, kai nutapau originalą.
Dailės kūrinių giclée reprodukcijos ant drobės atrodo taip natūraliai, kad žmonės dažnai liečia vaizdą, norėdami pajusti teptuko potėpius. Tai artimiausias dalykas originaliam kūriniui.
Giclée spauda – nepakartojama kokybė. Šiuo spausdinimo būdu spausdinamos aukščiausios kokybės
REPRODUKCIJOS/atspaudai ant įvairių medžiagų, pvz. drobės.
Įdomus žodis Giclée [zhee‐clay] yra kilęs iš prancūzų „le gicleur” ir reiškia “purkšti”.
Nuoširdžiai džiaugiuosi savo paveikslų giclée reproducijomis, kurias siūlau savo pirkėjams. Reprodukcijų pranašumai – dydžių pasirinkimas ir mažesnės kainos, nei originalių darbų.
Dėl originalių darbų ar kitokiais klausimais galima kreiptis welcome@monkeystales.com

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Geraširdis dramblys

Geraširdis dramblys

 „Geraširdis Dramblys“ simbolizuoja besąlygišką draugystę ir atsidavimą.

Nurodoma kaina už 2vnt. paveikslų - 40x25cm..

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: