Saulės Angelai

Nauja prekė

 „Saulės Angelai“ dalina šilumą, gerumą ir šviesą.

Paveikslas - 90x30cm.

Smulkiau

70,00 €

Apie prekę

Monkey‘sTales paveikslai laimingiems vaikams, tai ypatinga dovana, kuri papuoš vaikų erdvę ir suteiks jaukumo, bei šilumos. Kiekvienas paveikslas kitoks ir neša jis skirtingą emociją ir žinią.

Dailininkė Viktorija Butautis: „Kuriu stebuklingus draugus vaikams, kurie visuomet bus šalia, kai norėsis pasišnekėti, pasijuokti ar pasiguosti. Paveikslai - tai puiki ir ilgaamžė dovana vaikui, gražiam interjerui ir jaukiai vaikučio erdvei.“

Saulės Angelų pasakėlė:
Saulės Angelai gyvena ten, kur mes su tavimi lankytis galime tik sapnuose. Ir ne dėl to, kad tai yra labai toli, tiesiog niekas iš tiesų nežino, kur ta vieta yra. Jie dirba ištisus metus, be poilsio dienų ir be atostogų. Angelams tokių dalykų nereikia, jie net nemiega. Kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje, Angelai yra šalia ir tave saugo.
O tuomet, kai pasidaro per daug tamsu, ne tik už lango, bet ir širdelėje, pasirodo ypatingi - Saulės Angelai. Negali jų pamatyti, bet tikrai gali išgirsti. Tereikia susiriesti į kamuoliuką, užsimerkti ir užsikimšti ausis, tada ir pasigirsta Angelų daina. Kuo geriau klausysi, tuo aiškiau girdėsi plėvenančius balsus. Jie neša saulę tavo širdelėn ir gieda, taip gražiai, kad pasidaro šilta ir jauku, o veidelyje sužiba švelni šypsena. Dingsta bet kokios liūdnos mintys, Angelų saulė jas ištirpdo negrįžtamai.
Kai saldžiai miegi, o iš kambario patyliukiais išeina Mama ar Tėtis, - gali būti tikras, kad tave aplankė Saulės Angelai, jų negali pamatyti, bet tikrai gali išgirsti.

Bendra informacija

  • Kiekvienas paveikslas atkeliauja su savo atspausdinta pasakėle.
  • Paveikslas pilnai paruoštas kabinimui.
  • Aukščiausios kokybės giclée spauda ant archyvinės drobės, dažai pigmentiniai, netoksiški. Spalvos ir drobė laikys 80 metų ir daugiau.
  • Porėmis – tvirtas, medinis, 2 cm storio, su patempimo kykliukais.
  • Tikrovėje paveikslai visuomet atrodo gyvesni ir gražesni. „Gyvai“ spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų jūsų ekrane.


* Giclée [zhee‐clay] REPRODUKCIJOS – tai, ką aš gaminu po to, kai nutapau originalą.
Dailės kūrinių giclée reprodukcijos ant drobės atrodo taip natūraliai, kad žmonės dažnai liečia vaizdą, norėdami pajusti teptuko potėpius. Tai artimiausias dalykas originaliam kūriniui.
Giclée spauda – nepakartojama kokybė. Šiuo spausdinimo būdu spausdinamos aukščiausios kokybės
REPRODUKCIJOS/atspaudai ant įvairių medžiagų, pvz. drobės.
Įdomus žodis Giclée [zhee‐clay] yra kilęs iš prancūzų „le gicleur” ir reiškia “purkšti”.
Nuoširdžiai džiaugiuosi savo paveikslų giclée reproducijomis, kurias siūlau savo pirkėjams. Reprodukcijų pranašumai – dydžių pasirinkimas ir mažesnės kainos, nei originalių darbų.
Dėl originalių darbų ar kitokiais klausimais galima kreiptis welcome@monkeystales.com

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Saulės Angelai

Saulės Angelai

 „Saulės Angelai“ dalina šilumą, gerumą ir šviesą.

Paveikslas - 90x30cm.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: