Kiškis svajotojas

Nauja prekė

"Kiškis svajotojas" neša švelnumą ir tyrą džiaugsmą.

Paveikslas - 60x43cm.

Smulkiau

60,00 €

Apie prekę

Monkey‘sTales paveikslai laimingiems vaikams, tai ypatinga dovana, kuri papuoš vaikų erdvę ir suteiks jaukumo, bei šilumos. Kiekvienas paveikslas kitoks ir neša jis skirtingą emociją ir žinią.

Dailininkė Viktorija Butautis: „Kuriu stebuklingus draugus vaikams, kurie visuomet bus šalia, kai norėsis pasišnekėti, pasijuokti ar pasiguosti. Paveikslai - tai puiki ir ilgaamžė dovana vaikui, gražiam interjerui ir jaukiai vaikučio erdvei.“

Kiškio svajotojo pasakėlė:
Vieną kartą gyveno Kiškutis Svajotojas, kuris svajojo didelę svajonę. Jo namai buvo nuostabi pieva su tekančiu srauniu upeliu ir spalvotomis gėlėmis. Dienomis Kiškutis žaisdavo su savo atvaizdu vandenyje, gaudydavo drugelius ir dainuodavo meilės dainas saulytei. Tačiau atėjus nakčiai, ateidavo ir ilgesys. Kiškučio širdelei trūko tikro draugo.
Vieną naktį, jis susapnavo nuostabų sapną. Kiškutis šoko pievoje po žvaigždėtu dangumi kartu su daugybe kitų kiškučių ir visa aplinkui buvo gražu ir gera. Staiga, bešokdamas, Kiškis Svajotojas pastebėjo krintančią žvaigždę ir suskubo užmerkęs akytes sugalvoti norą. Per miegus Kiškutis nusišypsojo ir pabudo. Jis apsidairė ir labai nustebo. Visa pieva buvo nusėta žėrinčiomis žvaigždelėmis. Niekas nekrutėjo ir nesigirdėjo nei garselio, visi šokėjai buvo dingę... tačiau kartu buvo dingęs ir kamuojantis ilgesio jausmas.

Bendra informacija

  • Kiekvienas paveikslas atkeliauja su savo atspausdinta pasakėle.
  • Paveikslas pilnai paruoštas kabinimui.
  • Aukščiausios kokybės giclée spauda ant archyvinės drobės, dažai pigmentiniai, netoksiški. Spalvos ir drobė laikys 80 metų ir daugiau.
  • Porėmis – tvirtas, medinis, 2 cm storio, su patempimo kykliukais.
  • Tikrovėje paveikslai visuomet atrodo gyvesni ir gražesni. „Gyvai“ spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų jūsų ekrane.


* Giclée [zhee‐clay] REPRODUKCIJOS – tai, ką aš gaminu po to, kai nutapau originalą.
Dailės kūrinių giclée reprodukcijos ant drobės atrodo taip natūraliai, kad žmonės dažnai liečia vaizdą, norėdami pajusti teptuko potėpius. Tai artimiausias dalykas originaliam kūriniui.
Giclée spauda – nepakartojama kokybė. Šiuo spausdinimo būdu spausdinamos aukščiausios kokybės
REPRODUKCIJOS/atspaudai ant įvairių medžiagų, pvz. drobės.
Įdomus žodis Giclée [zhee‐clay] yra kilęs iš prancūzų „le gicleur” ir reiškia “purkšti”.
Nuoširdžiai džiaugiuosi savo paveikslų giclée reproducijomis, kurias siūlau savo pirkėjams. Reprodukcijų pranašumai – dydžių pasirinkimas ir mažesnės kainos, nei originalių darbų.
Dėl originalių darbų ar kitokiais klausimais galima kreiptis welcome@monkeystales.com

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kiškis svajotojas

Kiškis svajotojas

"Kiškis svajotojas" neša švelnumą ir tyrą džiaugsmą.

Paveikslas - 60x43cm.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: