Lapiukas Sniegas

Nauja prekė

"Lapiukas Sniegas" neša pasitikėjimą savimi ir drąsą.

Paveikslas - 70x50cm
                

Smulkiau

70,00 €

Apie prekę

Monkey‘sTales paveikslai laimingiems vaikams, tai ypatinga dovana, kuri papuoš vaikų erdvę ir suteiks jaukumo, bei šilumos. Kiekvienas paveikslas kitoks ir neša jis skirtingą emociją ir žinią.

Dailininkė Viktorija Butautis: „Kuriu stebuklingus draugus vaikams, kurie visuomet bus šalia, kai norėsis pasišnekėti, pasijuokti ar pasiguosti. Paveikslai - tai puiki ir ilgaamžė dovana vaikui, gražiam interjerui ir jaukiai vaikučio erdvei.“

Lapiuko Sniego pasakėlė:
Tai, kad lapių šeimoje gimė penktasis lapiukas, nieko nestebino, bet kad rudauodegių tarpe atsirado baltakailis, vertė žvėris linguoti galvomis ir skėsčioti letenomis. „Keista, ne kitaip...“ patyliukais šnabždėjosi jie, lyg nepritardami, lyg abejodami naujagimio lapiškumu. Bet tėčiui Lapinui ir mamytei Lapei tai visai neatrodė nei keista, nei dar kaip nors nenatūralu. Lapiuko kailis buvo gražus, lygus ir baltas kaip šiaurinės lapės, nors nei vienas jos gyvos nebuvo akyse regėjęs.
Jų vaikas, jų Sniegas, kaip pavadino sūnų, draugiškoje šeimoje augo labai mylimas ir, žinoma, labai gudrus. Tačiau labiausiai tas mažakalbis, aštriažvilgsnis lapius pasižymėjo drąsa. Nebaugino jo nei tamsios naktys, nei apuoko ūbavimas, nei garsus vandens putojimas prie didžiojo girios krioklio. Sniegas užaugo į tvirtą ir vikrų medžiotoją, ištikimai tarnaujantį savo šeimai.
Vieną kartą, kuomet jis negrįžo namo po naktinės medžioklės kaip buvo įprasta, mamytė Lapė ne juokais išsigando. Girią merkė vasariškas lietus, saulė juokėsi pro debesis, o didžiuliai lietaus lašai papsėjo vienas per kitą tvindydami žvėrių takus.
Tolumoje, virš upės, užsižiebė vaivorykštė, bet lietus nesiliovė, tik lašai suspindo spalvomis ir toliau krito žemyn linksmindamiesi. Lapiukas Sniegas tupėjo nekrutėdamas ant upėje kyšančio kupsto. Kiekvienas oranžinis lašas palietęs jo baltą kailiuką nudažydavo jį sodria lapiška spalva.
Aplinkui susirinkę žvėrys negalėjo patikėti tokiu stebuklu. Džiaugėsi ir sveikino Lapių šeimą, nors nei tėčiui Lapinui, nei mamytei Lapei nerūpėjo sūnaus kailio spalva. Jie buvo laimingi matydami savo sūnų sveiką, ir nors jo kailis patamsėjo, gražūs balti kamuoliukai ir toliau jį puošė primindami, koks ypatingas Lapiukas yra Sniegas.

Bendra informacija

  • Kiekvienas paveikslas atkeliauja su savo atspausdinta pasakėle.
  • Paveikslas pilnai paruoštas kabinimui.
  • Aukščiausios kokybės giclée spauda ant archyvinės drobės, dažai pigmentiniai, netoksiški. Spalvos ir drobė laikys 80 metų ir daugiau.
  • Porėmis – tvirtas, medinis, 2 cm storio, su patempimo kykliukais.
  • Tikrovėje paveikslai visuomet atrodo gyvesni ir gražesni. „Gyvai“ spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų jūsų ekrane.


* Giclée [zhee‐clay] REPRODUKCIJOS – tai, ką aš gaminu po to, kai nutapau originalą.
Dailės kūrinių giclée reprodukcijos ant drobės atrodo taip natūraliai, kad žmonės dažnai liečia vaizdą, norėdami pajusti teptuko potėpius. Tai artimiausias dalykas originaliam kūriniui.
Giclée spauda – nepakartojama kokybė. Šiuo spausdinimo būdu spausdinamos aukščiausios kokybės
REPRODUKCIJOS/atspaudai ant įvairių medžiagų, pvz. drobės.
Įdomus žodis Giclée [zhee‐clay] yra kilęs iš prancūzų „le gicleur” ir reiškia “purkšti”.
Nuoširdžiai džiaugiuosi savo paveikslų giclée reproducijomis, kurias siūlau savo pirkėjams. Reprodukcijų pranašumai – dydžių pasirinkimas ir mažesnės kainos, nei originalių darbų.
Dėl originalių darbų ar kitokiais klausimais galima kreiptis welcome@monkeystales.com

"Monkey's Tales" spaudoje:
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pramogos/zvaigzdes_ir_zmones/vbutautis_vaikai_suteikia_nauju_jegu_pazadina_kurybiskuma/,print.1
http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/versli-mama-viktorija-kuria-laimingus-paveikslus-laimingiems-vaikams-48057/

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Lapiukas Sniegas

Lapiukas Sniegas

"Lapiukas Sniegas" neša pasitikėjimą savimi ir drąsą.

Paveikslas - 70x50cm
                

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: