Find Your Favorite Brand

Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliuŽaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Piešinukas ..

9.80€
Gertuvė su šiaudeliu švelnių spalvų

Gertuvė su šiaudeliu švelnių spalvų

Gertuvė su šiaudeliuŽaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Piešinukas ..

9.80€
Kramtukas vaikui hover image

Kramtukas vaikui

Kramtukas melsvas su nerūdijančio plieno detale.Žaismingas, mielas, gražių ryškių spalvyčių kramtukas mažyliui.Pirmiems dantukams.Nerūdijančio plieno detalė su saugiu šaldymui silikonu labai gerai išl..

8.50€
Kramtukas vaikui hover image

Kramtukas vaikui

Kramtukas mažyliui su nerūdijančio plieno detale.Žaismingas, mielas, gražių ryškių spalvyčių kramtukas mažyliui.Pirmiems dantukams.Nerūdijančio plieno detalė su saugiu šaldymui silikonu labai gerai iš..

8.50€
Lėkštučių kompletas "Lama" hover image

Lėkštučių kompletas "Lama"

Lėkštučių komplektas "Lama"Dviejų lėkštučių komplektas vaikučiams. Lėkštės su neslystančiu dugnu, tad bus puikus pasirinkimas mažajai ar mažajam, nes nereikės baimintis, kad lėkštės bus lengvai numest..

10.00€
Maisto termosas berniukui hover image

Maisto termosas berniukui

Maisto termosas berniukui su nuostabiu ir išraiškingu piešinuku.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būt..

18.00€
Maisto termosas SKIP HOP hover image

Maisto termosas SKIP HOP

Maisto termosas vaikams su piešinukais.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būtent tokio dydžio porcijai..

18.00€
Naktinė lempa "Drugelis" hover image 23%

Naktinė lempa "Drugelis"

Naktinė lempa "Drugelis"Nešiojama ir žaisminga naktinė lempa vaikučiui! Kad jaustųsi saugesnis, mažiau bijotų tamsos.Ši lempa taip pat skatina ir vaiko savarankiškumą.Ši naktinė lempa ne tik atliks sa..

17.00€ 22.00€
Pietų dėžutės krepšys mažyliui hover image

Pietų dėžutės krepšys mažyliui

Pietų dėžutės krepšys mažyliui.Gražus ir praktiškas krepšys pietums ar pietų dėžutei įsidėti.Krepšelis pietums patogus ir praktiškas pasirinkimas.Su rankenėle, tad bus patogu nešiotis.Užsilipina lipdu..

9.00€
Pirmieji kūdikio indai - AU hover image

Pirmieji kūdikio indai - AU

Keturių dalių rinkinys: lėkštutė, dubenėlis, šaukštas ir šakutė.Šis rinkinukas sukurtas siekiant, kad vaikas norėtų mokintis valgyti ir tai daryti savarankiškai.Jis sudarytas iš keturių dalių. Rinkinu..

24.00€
Skip Hop kelioninis kilimėlis hover image

Skip Hop kelioninis kilimėlis

Skip Hop kelioninis kilimėlis.Lengvai nuvalomas kelioninis kilimėlis kūdikiui.Apvalus, lengvai prisegamas prie vežimėlio.Puikus pasirinkimas keliaujant, oro uostuose, kaip paklotėlis ant viešųjų pervy..

12.00€
Skip Hop kuprinės vaikams hover image

Skip Hop kuprinės vaikams

Skip Hop Zoo kuprinės vaikams Išmatavimai: 30.5 cm x 26.7 cm x 12.7 cm;Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.Šalis: JAVSKIP HOP - išskirtinio dizaino prekės vaikams. Gamintojas didelį dėmesį skiria..

23.00€
SKIP HOP mažojo virtuvės šefo rinkinys hover image

SKIP HOP mažojo virtuvės šefo rinkinys

SKIP HOP mažojo virtuvės šefo rinkinys.Puikus žaislinis maisto rinkinys, tinkantis ir berniukams, ir mergaitėms. 19 maisto ingridientų, 4 receptų kortelės, 2 ZOO lėkštės. Tegul mažieji įjungia savo fa..

17.50€
Skip Hop minkštas žaislas "Dino" hover image

Skip Hop minkštas žaislas "Dino"

Skip Hop žaislas "Dino". Minkštas ir malonus žaislas mažyliui. Rekomenduojamas amžius nuo 12 mėnesių. Žaisliukas lavina lytėjimo pojūčius. Yra labai minkštas ir malonus liesti.Žaismingas ir miela..

8.00€
Skip Hop minkštas žaislas "Vienaragis" hover image

Skip Hop minkštas žaislas "Vienaragis"

Skip Hop žaislas "Vienaragis". Minkštas ir malonus žaislas mažyliui. Rekomenduojamas amžius nuo gimimo. Žaisliukas lavina lytėjimo pojūčius. Yra labai minkštas ir malonus liesti.Minkštas žaislas ..

14.50€
Skip Hop žaislas

Skip Hop žaislas

Skip Hop žaislas 'Lapiukas" Rekomenduojamas amžius nuo gimimo 0+.  Žaislas lavina klausos ir lytėjimo pojūčius. Barška, tarška, su kramtuku, lengvai prikabinamas prie vežimėlio ar lovytės. G..

14.50€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)