"Bare Vanilla" rinkinys

"Bare Vanilla" rinkinys

Victoria’s Secret "Bare Vanilla" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

18.00€
"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis

"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis..

12.00€
"Coconut Milk & Rose" dulksna

"Coconut Milk & Rose" dulksna

Victoria’s Secret "Coconut Milk & Rose" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Coconut M..

13.00€
"dream angel" rinkinys

"dream angel" rinkinys

Victoria’s Secret "dream angel" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis r..

22.00€
"Eau So Sexy" rutuliniai kvepaliukai hover image

"Eau So Sexy" rutuliniai kvepaliukai

Victoria’s Secret "Eau So Sexy" kvepaliukaiDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Eau So Sexy" kvepaliuk..

14.00€
"Electric Poppy" dulksna

"Electric Poppy" dulksna

Victoria’s Secret "Electric Poppy" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Electric Poppy" kū..

13.00€
"Eternal Sunflower" dulksna

"Eternal Sunflower" dulksna

Victoria’s Secret "Eternal Sunflower" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Eternal Sunflow..

13.00€
"Hot Florals" dulksna

"Hot Florals" dulksna

Victoria’s Secret "Hot Florals" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: apelsinų žiedų..

13.00€
"Juicy Melon" blizgesys lūpoms hover image

"Juicy Melon" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Juicy Melon"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.00€
"Love Spell Shimmer" losjonas

"Love Spell Shimmer" losjonas

Victoria’s Secret "Love Spell Shimmer" kūno losjonas. Losjonas su blizgesiu.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekan..

12.40€
"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis

"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

12.00€
"Neon Lily" dulksna

"Neon Lily" dulksna

Victoria’s Secret "Neon Lily" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: laukinė lelija i..

13.00€
"Plump me up" putlintojas lūpoms 8%

"Plump me up" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" lūpų putlintojas.Šis lūpų putlintoja..

11.00€ 12.00€
"Pomegranate & Lotus" dovanų rinkinys hover image

"Pomegranate & Lotus" dovanų rinkinys

Victoria’s Secret puikus rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis rinkinukas gali būti puiki d..

35.00€
"Pure Seduction Shimmer" losjonas kūnui

"Pure Seduction Shimmer" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Pure Seduction Shimmer" kūno losjonas. Losjonas su blizgesiu.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išli..

12.40€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 47 (4 puslapių)