"Bare Vanilla" rinkinys

"Bare Vanilla" rinkinys

Victoria’s Secret "Bare Vanilla" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

18.00€
"Coconut Milk & Rose" dulksna

"Coconut Milk & Rose" dulksna

Victoria’s Secret "Coconut Milk & Rose" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Coconut M..

13.00€
"dream angel" rinkinys

"dream angel" rinkinys

Victoria’s Secret "dream angel" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis r..

22.00€
"Electric Poppy" dulksna

"Electric Poppy" dulksna

Victoria’s Secret "Electric Poppy" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Electric Poppy" kū..

13.00€
"Eternal Sunflower" dulksna

"Eternal Sunflower" dulksna

Victoria’s Secret "Eternal Sunflower" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Eternal Sunflow..

13.00€
"Hot Florals" dulksna

"Hot Florals" dulksna

Victoria’s Secret "Hot Florals" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: apelsinų žiedų..

13.00€
"Love Spell Shimmer" losjonas

"Love Spell Shimmer" losjonas

Victoria’s Secret "Love Spell Shimmer" kūno losjonas. Losjonas su blizgesiu.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekan..

12.40€
"Neon Lily" dulksna

"Neon Lily" dulksna

Victoria’s Secret "Neon Lily" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: laukinė lelija i..

13.00€
"Pomegranate & Lotus" dovanų rinkinys hover image

"Pomegranate & Lotus" dovanų rinkinys

Victoria’s Secret puikus rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis rinkinukas gali būti puiki d..

35.00€
"Pure Seduction Shimmer" losjonas kūnui

"Pure Seduction Shimmer" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Pure Seduction Shimmer" kūno losjonas. Losjonas su blizgesiu.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išli..

12.40€
"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims

"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims

Victoria’s Secret "Velvet Petals" dulksnos ir losjono rinkinukas.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Š..

18.00€
Dovanų rinkinys "Bombshell"

Dovanų rinkinys "Bombshell"

Victoria’s Secret "Bombshell Seduction" kvepalų ir kūno losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu..

25.00€
Dulksna kūnui "Tropical Spritz" hover image

Dulksna kūnui "Tropical Spritz"

Victoria’s Secret "Tropical Spritz" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Tropical Spritz" ..

13.00€
Kūno dulksna "Coconut Granita" hover image

Kūno dulksna "Coconut Granita"

Victoria’s Secret "Coconut Granita" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Coconut Granita" ..

13.00€
Losjonas kūnui "Flower Trip" hover image

Losjonas kūnui "Flower Trip"

Victoria’s Secret "Flower Trip" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Flower Trip" kūno lo..

12.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 20 (2 puslapių)