"Scandalous" blizgis hover image

"Scandalous" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Scandalous"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

9.00€
Blizgesys lūpoms "Sugar High"

Blizgesys lūpoms "Sugar High"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Sugar High"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

9.00€
Lūpoms "Vanilla Crystal" hover image

Lūpoms "Vanilla Crystal"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Vanilla Crystal"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks ši..

9.00€
Lūpoms blizgesys "Punchy" hover image

Lūpoms blizgesys "Punchy"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Punchy"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Punchy" blizgesys lūpoms.Šis blizgesys lūpoms paryškins ..

9.00€
Moterims kosmetika lūpoms "Iced" hover image

Moterims kosmetika lūpoms "Iced"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Iced"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek tiek bli..

9.00€
Victoria's Secret "Cherry Bomb" hover image

Victoria's Secret "Cherry Bomb"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Cherry Bomb"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Cherry Bomb" blizgesys lūpoms.Šis blizgesys lūpoms ..

9.00€
Victoria's Secret naktinė lūpų kaukė

Victoria's Secret naktinė lūpų kaukė

Victoria’s Secret naktinė lūpų kaukė "Goodnight Kiss".Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Grožio miegui skirta kaukė, miego metu maiti..

9.50€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)