"Juicy Melon" blizgesys lūpoms hover image

"Juicy Melon" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Juicy Melon"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.00€
"Plump me up" putlintojas lūpoms 8%

"Plump me up" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" lūpų putlintojas.Šis lūpų putlintoja..

11.00€ 12.00€
"Scandalous" blizgis hover image

"Scandalous" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Scandalous"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

9.00€
Blizgesys lūpoms "Sugar High"

Blizgesys lūpoms "Sugar High"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Sugar High"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

9.00€
Lūpoms "Vanilla Crystal" hover image

Lūpoms "Vanilla Crystal"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Vanilla Crystal"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks ši..

9.00€
Lūpoms blizgesys "Punchy" hover image

Lūpoms blizgesys "Punchy"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Punchy"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Punchy" blizgesys lūpoms.Šis blizgesys lūpoms paryškins ..

9.00€
Lupų blizgesių rinkinys hover image

Lupų blizgesių rinkinys

Victoria’s Secret lūpų blizgesių rinkinys. Viso 5vnt. blizgesiai: Juicy Melon, Sugar High, Cherry Bomb, Vanilla Crystal, Candy Baby.Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinom..

38.00€
Lūpų putlintojas "Plump me up" 8%

Lūpų putlintojas "Plump me up"

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" lūpų putlintojas.Šis lūpų putlintoja..

11.00€ 12.00€
Moterims kosmetika lūpoms "Iced" hover image

Moterims kosmetika lūpoms "Iced"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Iced"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek tiek bli..

9.00€
Victoria's Secret "Cherry Bomb" hover image

Victoria's Secret "Cherry Bomb"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Cherry Bomb"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Cherry Bomb" blizgesys lūpoms.Šis blizgesys lūpoms ..

9.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)