Indų komplektukas hover image 15%

Indų komplektukas

Lėkštės ir dubenėlio komplektas "Drugelis".Pažeist išorinė pakuotė, todėl su nuolaida.Kuriam vaikui nepatiktų turėti savo nuosava lėkštutę ir dubenėlį? O jei dar su žaismingu piešinuku ant jų?Komplekt..

11.90€ 14.00€
Lėkštučių kompletas "Lama" hover image

Lėkštučių kompletas "Lama"

Lėkštučių komplektas "Lama"Dviejų lėkštučių komplektas vaikučiams. Lėkštės su neslystančiu dugnu, tad bus puikus pasirinkimas mažajai ar mažajam, nes nereikės baimintis, kad lėkštės bus lengvai numest..

10.00€
Maisto termosas berniukui hover image

Maisto termosas berniukui

Maisto termosas berniukui su nuostabiu ir išraiškingu piešinuku.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būt..

18.00€
Mother'K gertuvė 'Muzik Tiger" hover image

Mother'K gertuvė 'Muzik Tiger"

PPSU GERTUVĖS, paaugusiems mažyliams!2 nuostabios spalvos su nuotaikingu tigriuku. 300ml.• Sukurta ypač paprastai priežiūrai.• Nėra BPA*• Iš PPSU plastiko – gali būti sterilizuojama su verdančių vande..

24.99€
Mother-K gertuvė hover image

Mother-K gertuvė

Mother-K Hug gertuvė su šiaudeliu (300ml)Mother-K HUG gertuvė Aukščiausios kokybės gertuvė, kurią vaikai tikrai pamils. Išlaiko šilumą, jeigu į gertuvę pilate šiltesnius gėrimus.Naujas Tritano plasti..

22.99€
Mother-K gertuvė su šiaudeliu hover image

Mother-K gertuvė su šiaudeliu

Mother-K Hug gertuvė su šiaudeliu (300ml)Mother-K HUG gertuvė Aukščiausios kokybės gertuvė, kurią vaikai tikrai pamils. Išlaiko šilumą, jeigu į gertuvę pilate šiltesnius gėrimus.Naujas Tritano plasti..

22.99€
PPSU gertuvė rožinė hover image

PPSU gertuvė rožinė

Mother-K PPSU gertuvė su silikoniniu šiaudeliu (300ml) Gertuvė su šiaudeliu vaikams iki 4 metų amžiaus! Gertuvė su specialiu vožtuvu, kuris užtikrina, jog skysčiai iš jos nelašėtų! • Sukurta ypač p..

22.99€
Termo gertuvė su šiaudeliu hover image

Termo gertuvė su šiaudeliu

Mother-K termo HUG gertuvė su šiaudeliu (350 ml.)Išlaiko šilumą ir higieniškumą vaikų gėrimuose.Išlaiko temperatūra iki 6 valandų.Dviguba vakuumo sistema.Savybės:Išlaiko šilumą iki 6 valandųNerūdijant..

24.90€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)