Dėžutė užkandžiams hover image

Dėžutė užkandžiams

Dėžutė-burbulas vaiko užkandžiams sudėti. Itin žaismingo ir patogaus dizaino užkandžių dėžutė-burbulas vaikui. Su žaismingais gyvūnų piešinukais.Šis užkandžių puodelis puikus pasirinkimas norint,..

8.50€
Dubenėlių komplektas "Lama" hover image

Dubenėlių komplektas "Lama"

Dubenėlių komplektas "Lama"Trijų skirtingų dydžių ir tarpusavy derančių spalvų dubenėliai vaikams! Su žaismingu piešinuku.Dubenėlių komplektukas turi papildomą lėkštutę, į kurią įdėjus dubenėlį, jis n..

9.00€
Gertuvė "Lama" hover image

Gertuvė "Lama"

Gertuvė su šiaudeliu "Lama"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Šuni..

9.00€
Gertuvė "Ryklys" hover image

Gertuvė "Ryklys"

Gertuvė su šiaudeliu "Ryklys"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Šu..

8.00€
Gertuvė nerūdijančio plieno su šiaudeliu hover image

Gertuvė nerūdijančio plieno su šiaudeliu

Nerūdijančio plieno gertuvė su šiaudeliuiŽaisminga nerūdijančio plieno gertuvė su šiaudeliu mažylei.Gertuvė su Bitutės piešinuku, tad galėtų puikiai tikti ir kaip dovana.Viduje rasite papildomą šiaude..

18.40€
Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliuŽaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Piešinukas ..

9.00€
Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras" hover image

Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras"

Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsm..

9.00€
Gertuvė su šiaudeliu "Pelėda"

Gertuvė su šiaudeliu "Pelėda"

Gertuvė su šiaudeliu "Pelėda"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Bi..

8.00€
Indų komplektukas hover image

Indų komplektukas

Lėkštės ir dubenėlio komplektas "Vienaragis"Kuriam vaikui nepatiktų turėti savo nuosava lėkštutę ir dubenėlį? O jei dar su žaismingu piešinuku ant jų?Komplektuką sudaro: lėkštutė su perskyrimu ir dube..

14.00€
Kelioniniai šaukšteliai hover image

Kelioniniai šaukšteliai

Kelioninis šaukštelių komplektas.Itin žaismingo ir patogaus dizaino įrankių komplektas mažyliui.Rinkinuką sudaro: du skirtingų, tarpusavyje derančių spalvų kelioniniai šaukšteliaiŠie šaukšteliai yra p..

8.00€
Lėkštučių kompletas hover image

Lėkštučių kompletas

Lėkštučių komplektas "Lapė"Dviejų lėkštučių komplektas vaikučiams. Lėkštės su neslystančiu dugnu, tad bus puikus pasirinkimas mažajai ar mažajam, nes nereikės baimintis, kad lėkštės bus lengvai numest..

10.00€
Lėkštučių kompletas "Lama" hover image

Lėkštučių kompletas "Lama"

Lėkštučių komplektas "Lama"Dviejų lėkštučių komplektas vaikučiams. Lėkštės su neslystančiu dugnu, tad bus puikus pasirinkimas mažajai ar mažajam, nes nereikės baimintis, kad lėkštės bus lengvai numest..

10.00€
Maisto termosas berniukui hover image

Maisto termosas berniukui

Maisto termosas berniukui su nuostabiu ir išraiškingu piešinuku.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būt..

18.00€
Maisto termosas SKIP HOP hover image

Maisto termosas SKIP HOP

Maisto termosas vaikams su nuostabiu ir išraiškingu piešinuku.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būten..

18.00€
Maisto termosas vaikams hover image

Maisto termosas vaikams

Maisto termosas vaikams su nuostabiu ir išraiškingu piešinuku.Termosiukas vaikams - puikus pasirinkimas norint, kad maistas ilgiau išliktų šiltas arba šaltas. Jis nėra didelis ir yra pritaikytas būten..

18.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 25 (2 puslapių)