"Honey Shine" blizgesys lūpoms

"Honey Shine" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Honey Shine"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.00€
"Plump me up" putlintojas lūpoms hover image 8%

"Plump me up" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" lūpų putlintojas.Šis lūpų putlintoja..

11.00€ 12.00€
"Praline" putlintojas lūpoms hover image

"Praline" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Praline shimmer plumper".Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis lūpų putlintoja šiek tiek paryški..

13.00€
"Scandalous" blizgis hover image

"Scandalous" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Scandalous"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

9.00€
Blizgesių lūpoms rinkinys hover image

Blizgesių lūpoms rinkinys

Victoria’s Secret "Flavor Favorites" blizgesių lūpoms rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai ir kosmetika žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Ilgai išliekantys, skaniai ..

35.00€
Blizgesys lūpoms "Caramel Kiss"

Blizgesys lūpoms "Caramel Kiss"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Caramel Kiss"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ..

9.00€
Lūpoms "Vanilla Crystal" hover image

Lūpoms "Vanilla Crystal"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Vanilla Crystal"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks ši..

9.00€
Lūpoms blizgesys "Tempting" hover image

Lūpoms blizgesys "Tempting"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Tempting"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek tiek..

9.00€
Lūpų putlintojas "Plump me up"

Lūpų putlintojas "Plump me up"

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up". Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" raudonos spalvos lūpų putlintojas...

11.00€
Lūpų putlintojas "Shine plumper" hover image

Lūpų putlintojas "Shine plumper"

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Shine Plumper".Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis lūpų putlintojas yra permatomas, tad švelni..

13.00€
Moterims kosmetika lūpoms "Iced" hover image

Moterims kosmetika lūpoms "Iced"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Iced"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek tiek bli..

9.00€
Victoria's Secret "Cherry Bomb" hover image

Victoria's Secret "Cherry Bomb"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Cherry Bomb"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Cherry Bomb" blizgesys lūpoms.Šis blizgesys lūpoms ..

9.00€
Victoria's Secret šaldantis lūpų blizgis

Victoria's Secret šaldantis lūpų blizgis

Victoria’s Secret šaldantis lūpų blizgis "Minty Shine On"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Talpa: 9.6 gGamintojas: Victoria's Secret..

10.00€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)