"Color Gloss rush" blizgis

"Color Gloss rush" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Color Gloss rush"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks r..

10.00€
"Get glossed rush" blizgis

"Get glossed rush" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Get Glossed rush"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks r..

10.00€
"Honey Shine" blizgesys lūpoms 21%

"Honey Shine" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Honey Shine"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.50€ 12.00€
"Scandalous" blizgis hover image

"Scandalous" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Scandalous"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

10.00€
Lūpoms "Vanilla Crystal" hover image 21%

Lūpoms "Vanilla Crystal"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Vanilla Crystal"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks ši..

9.50€ 12.00€
Lūpoms blizgesys "Tempting" hover image

Lūpoms blizgesys "Tempting"

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Tempting"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek tiek..

10.00€
Victoria's Secret šaldantis lūpų blizgis

Victoria's Secret šaldantis lūpų blizgis

Victoria’s Secret šaldantis lūpų blizgis "Minty Shine On"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Talpa: 9.6 gGamintojas: Victoria's Secret..

10.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)