"Velvet petals" dušo gelis

"Velvet petals" dušo gelis

Victoria’s Secret "Velvet petals" dušo gelis.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Velvet petals" dušo ..

13.00€
Dušo gelis "Love Spell"

Dušo gelis "Love Spell"

Victoria’s Secret "LOve Spell" dušo gelis.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: vyšnių žiedai ir..

13.00€
Kūno prausiklis "COconut PAssion"

Kūno prausiklis "COconut PAssion"

Victoria’s Secret "Coconut Passion" kūno prausiklisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Talpa: 300 ml.K..

13.00€
Kūno prausiklis "Detox Wash" 20%

Kūno prausiklis "Detox Wash"

Victoria’s Secret "Detox Wash" kūno prausiklisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Detox Wash" kūno pr..

8.00€ 10.00€
Muilas rankoms

Muilas rankoms

Victoria’s Secret rankų muilas su dozatoriumi.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Pomegranate & L..

14.50€
PINK kūno šveitiklis "Melon Scrub" hover image

PINK kūno šveitiklis "Melon Scrub"

Victoria’s Secret PINK kūno šveitiklis  "Melon Scrub"Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje. Nuostabus Victoria's Secret kūno šveitiklis..

13.00€
Victoria’s Secret kūno šveitiklis hover image

Victoria’s Secret kūno šveitiklis

Victoria’s Secret kūno šveitiklis Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Mango scrub" šveitiklis kūnui.K..

13.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)