"Amaretto Fizz" dulksna hover image

"Amaretto Fizz" dulksna

Victoria’s Secret "Amaretto Fizz" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: migdolinė&nb..

13.40€
"Amaretto Fizz" losjonas hover image

"Amaretto Fizz" losjonas

Victoria’s Secret "Amaretto Fizz" kūno losjonas. Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: migdolinė..

12.50€
"Aqua Kiss" kūno dulksna

"Aqua Kiss" kūno dulksna

Victoria’s Secret "Aqua Kiss" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Talpa: 250 ml.Gamintojas..

13.50€
"Bare Vanilla" rinkinys hover image

"Bare Vanilla" rinkinys

Victoria’s Secret "Bare Vanilla" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

20.00€
"Beneath the palms" losjonas kūnui hover image

"Beneath the palms" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Beneath the palms" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: alavijo..

12.50€
"Flower Sorbet" dulksna hover image

"Flower Sorbet" dulksna

Victoria’s Secret "Flower Sorbet" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: juodieji ser..

13.40€
"Island Away" losjonas kūnui

"Island Away" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Island Away" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: kokoso ir pal..

12.50€
"Lavender & Vanilla" dovanų rinkinys hover image

"Lavender & Vanilla" dovanų rinkinys

Victoria’s Secret puikus rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis rinkinukas gali būti puiki d..

35.00€
"Pure Seduction" dulksna hover image

"Pure Seduction" dulksna

Victoria’s Secret "Pure Seduction" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: sultinga sl..

13.40€
"Pure Seduction" Victoria's Secret losjonas hover image

"Pure Seduction" Victoria's Secret losjonas

Victoria’s Secret "Pure Seduction Luxe" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: žibuo..

12.80€
"Sparkling Creme" dulksna hover image

"Sparkling Creme" dulksna

Victoria’s Secret "Sparkling Creme" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: kokosas, m..

13.40€
"Sparkling Creme" losjonas kūnui hover image

"Sparkling Creme" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Sparkling Creme" kūno losjonas. Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: kokosas..

12.50€
"Summer in the sun" losjonas hover image

"Summer in the sun" losjonas

Victoria’s Secret "Summer in the Sun" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: Neroli ..

12.50€
"Velvet Petals Luxe" Victoria's Secret losjonas hover image

"Velvet Petals Luxe" Victoria's Secret losjonas

Victoria’s Secret "Velvet Petals Luxe" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: praban..

12.50€
"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims hover image

"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims

Victoria’s Secret "Velvet Petals" dulksnos ir losjono rinkinukas.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Š..

20.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 28 (2 puslapių)