"Bare Vanilla Shimmer" Victoria's Secret losjonas hover image

"Bare Vanilla Shimmer" Victoria's Secret losjonas

Victoria’s Secret "Bare Vanilla shimmer" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: vani..

14.50€
"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis 23%

"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis..

10.00€ 13.00€
"Color Gloss rush" blizgis

"Color Gloss rush" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Color Gloss rush"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks r..

10.00€
"Get glossed rush" blizgis

"Get glossed rush" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Get Glossed rush"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks r..

10.00€
"Honey Shine" blizgesys lūpoms 21%

"Honey Shine" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Honey Shine"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.50€ 12.00€
"Island Away" losjonas kūnui

"Island Away" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Island Away" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: kokoso ir pal..

13.50€
"Love Spell" kūno dulksna hover image

"Love Spell" kūno dulksna

Victoria’s Secret "Love Spell" kūno dulksna.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Kūno dulksna yra lengvas, kvapnus skystas produktas, kuris ..

15.00€
"Lush Air" kūno dulksna

"Lush Air" kūno dulksna

Victoria’s Secret "Lush Air" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: jūros vėjas, loto..

14.50€
"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis 23%

"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

10.00€ 13.00€
"Midnight Bloom" dulksna hover image

"Midnight Bloom" dulksna

Victoria’s Secret "Midnight Bloom" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: mėnulio gėl..

16.00€
"Pure Seduction" dulksna hover image

"Pure Seduction" dulksna

Victoria’s Secret "Pure Seduction" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: sultinga sl..

16.00€
"Scandalous" blizgis hover image

"Scandalous" blizgis

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Scandalous"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek ti..

10.00€
"Surf on the Waves" losjonas

"Surf on the Waves" losjonas

Victoria’s Secret "Surf on the Waves" kūno losjonas. Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: traiš..

13.50€
"Tropical Palm" dezinfekcinis rankų skystis 23%

"Tropical Palm" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Tropical Palm" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis d..

10.00€ 13.00€
"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims hover image

"Velvet Petals" dovanų rinkinys moterims

Victoria’s Secret "Velvet Petals" dulksnos ir losjono rinkinukas.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Š..

22.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 45 (3 puslapių)