"Amaretto Fizz" dulksna hover image

"Amaretto Fizz" dulksna

Victoria’s Secret "Amaretto Fizz" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: migdolinė&nb..

13.40€
"Amaretto Fizz" losjonas hover image

"Amaretto Fizz" losjonas

Victoria’s Secret "Amaretto Fizz" kūno losjonas. Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: migdolinė..

12.50€
"Aqua Kiss" kūno dulksna

"Aqua Kiss" kūno dulksna

Victoria’s Secret "Aqua Kiss" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Talpa: 250 ml.Gamintojas..

13.50€
"Bare Vanilla" rinkinys hover image

"Bare Vanilla" rinkinys

Victoria’s Secret "Bare Vanilla" dulksnos ir losjono rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

20.00€
"Beneath the palms" losjonas kūnui hover image

"Beneath the palms" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Beneath the palms" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: alavijo..

12.50€
"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis

"Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Coconut Jasmine" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis..

12.00€
"Eau So Sexy" rutuliniai kvepaliukai hover image

"Eau So Sexy" rutuliniai kvepaliukai

Victoria’s Secret "Eau So Sexy" kvepaliukaiDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu."Eau So Sexy" kvepaliuk..

14.00€
"Flower Sorbet" dulksna hover image

"Flower Sorbet" dulksna

Victoria’s Secret "Flower Sorbet" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: juodieji ser..

13.40€
"Honey Shine" blizgesys lūpoms

"Honey Shine" blizgesys lūpoms

Victoria’s Secret lūpų blizgesys "Honey Shine"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis blizgesys lūpoms paryškins jas ir suteiks šiek t..

9.00€
"Island Away" losjonas kūnui

"Island Away" losjonas kūnui

Victoria’s Secret "Island Away" kūno losjonasDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: kokoso ir pal..

12.50€
"Lavender & Vanilla" dovanų rinkinys hover image

"Lavender & Vanilla" dovanų rinkinys

Victoria’s Secret puikus rinkinys.Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis rinkinukas gali būti puiki d..

35.00€
"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis

"Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystis

Victoria’s Secret "Mandarin Peach" dezinfekcinis rankų skystisDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Šis ..

12.00€
"Plump me up" putlintojas lūpoms hover image 8%

"Plump me up" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Plump me up"Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje."Plump me up" lūpų putlintojas.Šis lūpų putlintoja..

11.00€ 12.00€
"Praline" putlintojas lūpoms hover image

"Praline" putlintojas lūpoms

Victoria’s Secret lūpų putlintojas "Praline shimmer plumper".Daugumos moterų ir merginų pamėgta Victoria's secret kosmetika žinoma ir pagarsėjusi visame pasaulyje.Šis lūpų putlintoja šiek tiek paryški..

13.00€
"Pure Seduction" dulksna hover image

"Pure Seduction" dulksna

Victoria’s Secret "Pure Seduction" kūno dulksnaDaugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.Pasižymintys ilgai išliekančiu kvapu.Kvapas: sultinga sl..

13.40€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 63 (5 puslapių)