Bigjigs mediniai gyvūnėliai-dėlionė


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621830017
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 20.41€
Bigjigs mediniai gyvūnėliai-dėlionė. Spalvingas ir linksmas dizainas bei drauge paprastumas šias kaladėles paverčia neribotų žaidimų įrankiais. Kaladėlės tinkamos žaisti praktiškai bet kurio amžiaus etape. Įvairių gyvūnėlių figūrėlės sukurtos specialiai mažoms vaiko rankytėms. Kaladėles galėsite naudoti įvairiais būdais:
- kaip pirmąsias medines kaladėles;
- kaip gyvūnų figūrėlės;
- kaip galvosūkį-dėlionę dedant formeles į kvadrato formos rėmelį;
- kaip balansinį žaidimą statant formeles vieną ant kitos;
- ir dar daug daug kitų galimybių žaisti.

Kaladėlės lavins smulkiąją motoriką, vaizduotę, erdvinį mąstymą, kalbos įgūdžius, problemų sprendimo, socialinius įgūdžius. Kaladėlės pagamintos iš aukštos kokybės, atsakingai gautų medžiagų.

Savybės:
- rinkinyje rasite 11 spalvingų medinių formelių - gyvūnėlių;
- daugybė panaudojimo būdų;
- neutralios spalvos - tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms;
- dydis rėmelio: 22x22 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą