Bigjigs medinis ergoterapinis labirintas Jūra


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621531273
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 24.40€
Atraskite jūrų paslaptis su šiuo karoliukų labirintu. Mažos rankytės gali sučiupti mažus karoliukus ir stumti juos labirintu.
Ar pastebėjote du ryškius laivus? O jūrų žvaigždes ir vėžliukus?

Ergoterapiniai žaislai labirintai lavina smulkiąją motoriką, rankų-arkių koordinaciją, erdvinį suvokimą, spalvų pažinimą.

Savybės:
- jūros tematikos labirintas su spalvingais karoliukais;
- yra du "keliai": paprastesnis (tiesesnis) ir sudėtingesnis (su kilpomis);
- laiveliai pritvirtinti gumytėmis, taigi patempus smagiai juda;
- pagrinde apatinėje dalyje yra 4 spaustukai - limpa prie lygaus paviršiaus (stalo, grindų) ir žaidimo metu išlieka stabilus;
- žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms.

Dydis: 15x17x22,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą