Bigjigs medinis ežiukas


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621800065
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 14.16€
Bigjigs medinis ežiukas. Šis mielas ežiukas laukia, kol jo mylimiausias mažas žmogutis išves jį pasivažinėti. Ežiukas pilvuke turi ertmę, todėl mažyliui patogu suimti jo nugarinę dalį ir stumti. Pilvuke taip pat slepiasi keli karoliukai, o ausytės - iš veltinio.

Ežiukas patiks vaikams, kurie atranda mašinytes ir kitus objektus su ratukais.

Medinis žaislas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, tai reiškia, kad medžiagos gautos pačiu tvariausiu būdu. O aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

Savybės:
- medinis žaislas Ežiukas turi ratukus, todėl gali tapti pirmąją "mašinyte";
- ežiuko pilvukas turi ertmę, todėl vaikui patogu suimti nugarinę dalį ir stumti žaislą;
- ežiuko pilvuke taip pat slepiasi 3 karoliukai;
- ausytės pagamintos iš veltinio;
- pagaminta FSC® sertifikuotos medienos;
- gražios neutralios spalvos - tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Dydis: 17x5,5x10,5 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaislai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą