Bigjigs vaikiškas virėjo rinkinys (8 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621246337
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 13.66€
Stilingas ir spalvingas virtuvės rinkinys jauniesiems virėjams. Juk kiekvienas šaunus virėjas turi atrodyti taip pat puikiai, kaip ir gamina! Stilingas dizainas papuoš tiek berniukus, tiek mergaites.

Vaikiški virtuvės žaidimai - tai žaislai vaikams, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius įgūdžius, o žaidžiant draugijoje - kalbinius įgūdžius.

Savybės:
- prijuostė, kepurė, vaikiškas medinis kočėlas, virtuvinė pirštinė, 4 sausainių formelės;
- mielas ir stilingas taškuotas dizainas tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Dydis: 0,5x56x43 cm. Pirštinės dydis: 16,5x11 cm. Kočėlo dydis: 19 cm. Formelių dydis: 6 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą