Bigjigs žaisliniai indai Arbatėlės krepšys (19 el.)


  • Gamintojas:Bigjigs
  • Prekės kodas: 691621246306
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 26.36€
Tiesiog tobulai supakuoti klasiški vaikiški indai! Viskas ko reikia mažylio tobulai arbatėlės popietei su šeima ar draugais. Visi indai dekoruoti stilingais taškiukais ir supakuoti stilingame raudoname krepšyje. Dėl šio mielo pakavimo rinkinys tobulas kaip dovana mergaitei (ar berniukui!).

Vaikiški indų rinkiniai - tai žaislai vaikams nuo 3 metų, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius įgūdžius, o žaidžiant draugijoje - kalbinius įgūdžius. Šie vaikiški žaislai patvarūs, todėl vaikai su jais galės žaisti tiek namuose, tiek lauke. Taip pat šie rinkiniai tobuli kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
- 4 puodeliai, 4 lėkštutės, 4 šaukšteliai, šaukštelių dėkliukas, 4 lėkštės, arbatinukas;
- žaisliniai indai pagaminti iš ilgaamžės skardos;
- viskas supakuota raudoname krepšyje;
- rinkinys tobulas dovanoms.

Dydis: 13x20,5x22 cm. Puodelio dydis: 7x5x3 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą